[Help] Server Problem

emineemrs94

New Member
Joined
Nov 16, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Моля ви помогнете ползвам mu server files 97d+99i на DarksTeam Beta 12 като пробвам да вляза .. и не ми показва сървър стои си така
2673308G.jpg
 
Портa на CS как как да го отворя ? като Firewall-а е спрян .. и какво глобално ип да ползвам като на всякаде съм написал реалното ип?
 
пипал ли си IP-та в commonserver в MuServer/Data ?
 
IP OR FIREWALL !

А , на бас че не е нито едно от двете (nod) DarksTeam 97d beta 12 гс-то не се стартира пробвах ги и написах в темата , но явно дарко си има друга работа сега и няма време да го поправи.
 
А , на бас че не е нито едно от двете (nod) DarksTeam 97d beta 12 гс-то не се стартира пробвах ги и написах в темата , но явно дарко си има друга работа сега и няма време да го поправи.

Ми незнам при мен одеве тръгнаха.Но знам че е от това проблема преди го имах и или от едното или от другото го бях оправил !
 
Да, този проблем и аз го имах веднъж но нещо редактирах ипта и се оправи...
 
Значи имам същия проблем като неговия.....направил съм сървър на версия 1.0L,какво трябва да направя за да ми покаже сървъра?ПЛС Хелп и ако може напишете по-подробно защото много много не разбирам.......
 
мене ми дажа Dont Send на гаме сървара
 
И на мен ми дава същия проблем и нито един от начините казани горе не подействаха ако може някой да даде друго решение на проблема моля да пише тук.


EDIT: Използвам Файловете на Cancel Mu
 
Last edited: