[Dev] Season4 Style Template

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Появиха се много сървари на сезон 4 и реших да се пробвам да направя дизаин

stylead2.png


Ето го и него не е завър6ен оба4е няма да мога да го довър6а неска затова ре6их да го покажа на вас и да дадете някакви идеи
 
Last edited:
Yep good 9/10 maybe when you finish it 10/10 :)
 
Ето един нов направих го за един приятел.
Коментари?
titanwarsdesingni0.png
 
И двете са много добри и стига си се "пробвал" а вземи го довърши, да видим какво животно ще стане ;)
 
Не ме познава6 мн добре мързелът ми е пръв фр :d:d:d:d
 
Не ме познава6 мн добре мързелът ми е пръв фр :d:d:d:d

О дали не те познавам много добре, а? Много добре те знам що за шматка си ама няма сега да превръщаме форума в място да си чатин. За това си има Skype, MSN, Yahoo и даже е-мейл ;)
 
на мен повече ми харесва втория
good :yes:

Xaphan: Приятел само да ти кажа good (добро/добър) се пише с две "о"-та. Така че си позволих да го поправя ;)
 
Last edited by a moderator:
Тъкъв сайт има вече почти същия на NeZuL.. хаха e keep...за titan wars вместо да правиш нови темплейти помогни с кодирането на тоя дето направих !!! МироН4о
 
Last edited:
Тъкъв сайт има вече почти същия на nezul.. хаха e keep...за titan wars вместо да правиш нови темплейти помогни с кодирането на тоя дето направих !!! МироН4о

На незул има 1 не6то само негово и това е бека а до това за6то съм напраил дизаин на мупух4о а не съм помогнал да го коде 6то си нямах работа и ре6их да напрая не6то кув е проблема не моя разбера?А за кодването не мога да кодирам...
 
няма проблем не може да ме разбереш просто ти предлагам да помагаш за главния дизайн имам предвид да ми помагаш на мене да даваш идей че се изчерпих нищо лошо не ти казвам просто предлагам да помогнеш ако имаш време ;) нали така трябва да си помагаме.. ::cool::