[Dev] Season4 Style Template

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Появиха се много сървари на сезон 4 и реших да се пробвам да направя дизаин

stylead2.png


Ето го и него не е завър6ен оба4е няма да мога да го довър6а неска затова ре6их да го покажа на вас и да дадете някакви идеи
 
Last edited:

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
Yep good 9/10 maybe when you finish it 10/10 :)
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Ето един нов направих го за един приятел.
Коментари?
titanwarsdesingni0.png
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
И двете са много добри и стига си се "пробвал" а вземи го довърши, да видим какво животно ще стане ;)
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Не ме познава6 мн добре мързелът ми е пръв фр :d:d:d:d
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Не ме познава6 мн добре мързелът ми е пръв фр :d:d:d:d

О дали не те познавам много добре, а? Много добре те знам що за шматка си ама няма сега да превръщаме форума в място да си чатин. За това си има Skype, MSN, Yahoo и даже е-мейл ;)
 

--BoMBa--

New Member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
327
Reaction score
52
на мен повече ми харесва втория
good :yes:

Xaphan: Приятел само да ти кажа good (добро/добър) се пише с две "о"-та. Така че си позволих да го поправя ;)
 
Last edited by a moderator:

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
Тъкъв сайт има вече почти същия на NeZuL.. хаха e keep...за titan wars вместо да правиш нови темплейти помогни с кодирането на тоя дето направих !!! МироН4о
 
Last edited:

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Тъкъв сайт има вече почти същия на nezul.. хаха e keep...за titan wars вместо да правиш нови темплейти помогни с кодирането на тоя дето направих !!! МироН4о

На незул има 1 не6то само негово и това е бека а до това за6то съм напраил дизаин на мупух4о а не съм помогнал да го коде 6то си нямах работа и ре6их да напрая не6то кув е проблема не моя разбера?А за кодването не мога да кодирам...
 

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
няма проблем не може да ме разбереш просто ти предлагам да помагаш за главния дизайн имам предвид да ми помагаш на мене да даваш идей че се изчерпих нищо лошо не ти казвам просто предлагам да помогнеш ако имаш време ;) нали така трябва да си помагаме.. ::cool::