[Dev] Template "Christmas Web"

Идеята,разположението на Menu-тата и на Niker тва по скоро е SubBlack с някой подобрения

Това е пълно ламерско и грозно копие на EscapeMu и MuDarkAngels.
 
Ама чакайте са тоя Template не съм го зимал от DarkSteam имам го на PC от 5 6 месеца ... И няма нищо общо със SubBlack ... и за кво може обиждате аз си правя трудът и правя неща а после "ламерско и грозно копие"
 
не е изцяло твой..правил си го върху моя subblack.. по source са разбира
 
Ама чакайте са тоя template не съм го зимал от darksteam имам го на pc от 5 6 месеца ... И няма нищо общо със subblack ... и за кво може обиждате аз си правя трудът и правя неща а после "ламерско и грозно копие"

Добре съгласен съм с теб :) но имам едно условие... след като го завършиш и го пуснеш тук, ще го сваля и ще го прегледам буква по буква и таблица по таблица! Ако намеря само 1рх съвпадащ с този на Лиско ще те БАН от форума? Същото важи ако те хвана да си откраднал от моя темплейт ... аз си оставям скрити знаци, които не можеш да намериш и да искаш... те даже не са скрити но ще видим...
 
Absolute,Good,Perfect,Great! good work mean. 10/10
 
Абе кво ... :x Направи Добро да ти се върне Зло :shake::shake::shake:
 
то ти се връща зло не защото си направил добро а щото лъжеш...поне признай и продължавай
 
  • Like
Reactions: MeMoS
то ти се връща зло не защото си направил добро а щото лъжеш...поне признай и продължавай

и аз тва казвам аз го напраих от твоя yеб Life само е семенил снимките
 
Мн. малко промени !.
Размести меню-тата.
Промени интерфейса.
Направи това онова и ще стане дизайн а не редактиране на дизайн :)
 
Ето и нова снимка на Сайта сега ... въпреки че пак ще недоволствате

Благодаря на FeLiXcat за помоща търпението и разбирането :)
 
Според мен тоя сайт няма да бъде пуснат преди 24 декември :d !!! Тоест трябва да чакате до другата коледа задаго сложите :d !!! Няма смисал от тези теми толкожа късно ;)
 
Всъщност аз си мисля за нещо по различно..... ето снимката мен лично тва по ми харесва.Като се добавят някой модули......
16329612hm5.jpg
 
Ето и нова снимка на Сайта сега ... въпреки че пак ще недоволствате

Благодаря на FeLiXcat за помоща търпението и разбирането :)

като гледам бая си копирвал... :p
 
Last edited:
Всъщност аз си мисля за нещо по различно..... ето снимката мен лично тва по ми харесва.Като се добавят някой модули......
16329612hm5.jpg

бива :cool1:
 
Първо като никога неси правил сайт неговори и второ НЕ СЪМ КОПИРАЛ БЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Respect ти като един news неможе да си оправиш и се мислиш за "Велик" не плуи върху работата на другите ! Ясно ?