RPO за Battle Zone Style

Status
Not open for further replies.
да му еба майката на тоя пишкар ...
 
тези са големи лешпери кво им пречи сервера да го хакват няма ли някой да ги хакне тях да им дойде 1 хубаво това е толкова време и мъка и т.н .... :puke:



от " BaTTLE ZONE " дано умрат всичките !!!!!!
 
айде про ме хакна и мене м ане през сайта а нз каде ..(ако някой може ми защити хамп или sql server да пише)

Директно през sql-a...
:/
Change pass and ... пратих ти PM ;]
 
Така хакнах на Lesh0 и Faker ( http://85.187.46.2 )щото бяха толкова нахални че си го рекламираха в форума ми на 40 поста!

и после питат кво ми пречи леле..! писна ми!!

Мразя рекламажий! :mad::mad:
 
Така хакнах на lesh0 и faker ( http://85.187.46.2 )щото бяха толкова нахални че си го рекламираха в форума ми на 40 поста!

и после питат кво ми пречи леле..! писна ми!!

Мразя рекламажий! :mad::mad:

бе ей курво нещасна нали каза че няма да хакваш ве русоляв турчин...те си рекламирали сървара ами ти не си ли го рекламирваш на сякаде другаде ве фусто тъпа.ше ме изкараш от нерви и както живея в Горна Оряховица ша фана влака за София и ша ти натруша шибаните зъби ве тапак ялов
 
бе ей курво нещасна нали каза че няма да хакваш ве русоляв турчин...те си рекламирали сървара ами ти не си ли го рекламирваш на сякаде другаде ве фусто тъпа.ше ме изкараш от нерви и както живея в Горна Оряховица ша фана влака за София и ша ти натруша шибаните зъби ве тапак ялов

Абе еи аз никаде не си рекламирам сървъра или даи некаф линк кадето съм го рекламирал?!
Как па изведнъж всички решиха че могат да ме бият и налитат на бои бе?

Точно в моя квартал ако доидеш ще те ритаме от тук до Горна Оряховица и обратно бее село.

повече няма да ви пиша в грозната тема.
 
RPO, казвам ти го като приятел ще те бият скоро по улицата заради MiracleMU ::)::nod::fubar:
 
rpo язък че не сам от софия,че да дойда някои път със звездйо и bupyc да ти начупим тъпата физиономия шибаняк смотан....тва че си плащаш за да ти правят сайт не значи нищо бе падар смотан аи вари да си раниш патките и си еби п**ката майна ве циганин умрял.......та е*а в устата отваряна вече......

Всичко с времето си ::):
 
Rpo толкова лъжеш че чак сам се оплиташ в лъжите си.
 
Абе еи аз никаде не си рекламирам сървъра или даи некаф линк кадето съм го рекламирал?!
Как па изведнъж всички решиха че могат да ме бият и налитат на бои бе?

Точно в моя квартал ако доидеш ще те ритаме от тук до Горна Оряховица и обратно бее село.

повече няма да ви пиша в грозната тема.

Може ли аз да те питам ти за какъв точно се мислиш!? Ти май не разбираш сериозноста на проблема. Те не трябва само да ти казжат, че ще бият, а такъв бой да ти хвърлят, че свят да ти се завърти. Изобщо не се смисли за нещо защото ти като те гледам така си поредната утрепка. Хора като тебе трябва да почнат да ви гърмят по улицата! А това дали ще се явиш повече тука честно казано не мисля, че на някой от потребителите му пука. Един съвет да ти дам:

Спри да се правиш на много отворен и на голям хакер защото съвсем сериозно ти казвам, че някой ден ще те набият жестоко.
 
Може ли аз да те питам ти за какъв точно се мислиш!? Ти май не разбираш сериозноста на проблема. Те не трябва само да ти казжат, че ще бият, а такъв бой да ти хвърлят, че свят да ти се завърти. Изобщо не се смисли за нещо защото ти като те гледам така си поредната утрепка. Хора като тебе трябва да почнат да ви гърмят по улицата! А това дали ще се явиш повече тука честно казано не мисля, че на някой от потребителите му пука. Един съвет да ти дам:

БРАВО Xaphan ТОЗИ КОМЕНТАР МНОГО МЕ ИЗКЕФИ :]:)::chuckle:]
 
rpo язък че не сам от софия
Ау ама той от София ли бил... Я така некой да къже къде точно е че да поработим с него малки в/у рефлексите ;)
 
Имам точен адрес ;]
От него номер...
 
оставете го тоя... кфо се занимавате с него тоя говори само за МУ и друго нищо незнае... оставете го да си живее из CONTINENT OF LEGENDS кой знае може да стане и той някаква легенда (rofl)
 
  • Like
Reactions: fakmemolly
Излезн малко на вън и се разходи по улиците.

ReaL дай ми телефон и адрес ще съм ти много благодарен ! ако искате можеме да го навестим всички но аз ще го направя пецялно за " MiracleMu "
 
Ще кажа само едно...

Това не е БЗ стайл такаче си ебете пичката майна!

Едит. с лиско и зуека сме винаги готови да ходим на гости на "про-то", но не е това начина...
 
Last edited:
Излезн малко на вън и се разходи по улиците.

Real дай ми телефон и адрес ще съм ти много благодарен ! ако искате можеме да го навестим всички но аз ще го направя пецялно за " miraclemu "

Одари го и за моя сървар преди кога ме хакна.. много ме прецака далечко сам много пат до София неми се идва..
 
Не рекламираш , обаче като хакнеш някой сървър слагаш линк към твоя нали ? ТОВА НЕ Е РЕКЛАМА! Както са казали хората , рано или късно и ти ще си намериш майстора! Хем ще те бият хем щи прецакат сървъра... на мен ми е през оная работа ,че ще хакнеш някой сървър дето играя аз го правя за отбиване на време !

Поздрави !
 
Status
Not open for further replies.