RPO за Battle Zone Style

Status
Not open for further replies.
Значи ако някой знае къде живее тоя или как можем да се свържем с него, да дава информацията насам ;)
 
Значи ако някой знае къде живее тоя или как можем да се свържем с него, да дава информацията насам ;)
И аз това казвам ;)
 
Който сериозно иска да помогне с задачата да му опърлим малко недомаслената дупка между 2те задни недобре обезкосмени бузи, да се свърже с мен по скайп...
За какво става въпрос:

1st: XSS дупка, през която можем да заредим добре надраскан js файл :}
2nd: По 2 начина можем да BruteForce-нем SQL Pass-а, а вече си знам как да се connect-нем до DB-to, а от там -> достап до win_32cmdshell (Command Prompt-а на windowsa)...
Code:
EXEC xp_cmdshell 'команда'; -- priv
3rd: Малко повечко инфо:

Host: mu.mugamer.com
Ip: 78.90.125.168
Доставчик: Infra-AW ; Megalan Network Ltd.
Град: София , югозапад, близо до центъра, ...
OS: Microsoft Windows XP SP2
26.10.08[16:35] ports + version:
Code:
Not shown: 999 filtered ports + [COLOR="Red"]1 open port, which is vulnarable[/COLOR]
PORT   STATE SERVICE VERSION
80/tcp open  http    Apache httpd [COLOR="Red"]1.3.33[/COLOR] ((Win32) PHP/[COLOR="Red"]4.3.10[/COLOR])

Някой ако се сети за някой Google DORK, да казва ;}
---For Now---
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Hogu
Браво Real трябва да затворим този Pro като му знае устата :)
 
Real Port **** Rulzzzzz

:) ;)
 
Last edited by a moderator:
Намерих 2ра Backвръзка...
Microsoft SQL Server 2000 8.00.311 [Version Exploited] :}
Няма да откажа помощ ^^^
 
Mephisto за псувнията 20/10 :D, несе тревожете RPO е кораф сао пред монитора :) 1 пат го фанеш изван тях и нема мое седне че да се отваря :) :) :) DarkReaL това беше яко, но ако го намерим ше ни приебират в Arena 120 120 (rofl)
 
Last edited:
Тарсе се НосТ за 97+99 серВер

^.^ ibi go onq RPO :D:D:D:D
 
Не го издържам. Той Мефисто като стане дума да нахрани някой ама много здраво просто знае как да го направи ;) Мефисто айде и от мене едно 20/10 за нахранването :rock:
 
Kак може...?!?...да ти каже че е мразел да го копират като самия сайт е копнат от MuAliensClub....просто това немога да го проумея....то бива бива ама неговото ептен не се търпи.

ми този самия Уеб е копнат от мен
от моя сорс и заглавието е копнато от мен (БатълЗоне стайл)
и меню-то

поне да му бехте сменили заглавието на AliensClub Style

а аз не съм го копвал от алиенсклуб просто клуба на алиенс е точно до мен и познавам админа тои ми разреши

С извинение аз майка му гърбава проста мога ли да еба,шибания педерас копира като насран после мразя да ме копират ,аз ще го науча някои ден ако още се дърви така ще му го набабаня на всичките сървъра че се моли после най-мразя пишлемета кадето знаят 2 неща да ми се дарвят.Аз да му кажа на тоя гомню.От каде е тръгнал едно време с насраните гащи ся ми се прави на баровец я да си трае там че до ся никои не си патил от мен колкото и да ме е ядосвал ама тоя май ще е първия ама аз захапя ли не пускам.Ще го изчакам още 1 месец да го видим ако още се прави на оборотен ще го пресечем

хах с извинение но на теб нищо не съм ти направил а псуваш
очевидно си голем агресант зад компа

несе тревожете RPO е кораф сао пред монитора :) 1 пат го фанеш изван тях и нема мое седне че да се отваря :) :) :) DarkReaL това беше яко, но ако го намерим ше ни приебират в Arena 120 120 (rofl)

Абе теб да не съм те ебал че ми знаеш ежедневието и засега никои не е посмял да ме фане а точно вие^^ забавни сте
 
че и Буш нищо не е направил но искат да го трепят нали? лесно е да се изгради мнение за човек и без да ти е направил нещо."Човека е просто същество"
 
Proxy...
Какво криеш ??
Или не го пишеш "ти" ...
 
RPO И мен ли не си прецаквал :D:D: я си припомни ;) язък че не съм бил с 3yeka когато са те млатили , е хубаво поне ти имам клипа как ти ръгат средни пръсти в устата рус педерас :)
 
rpo И мен ли не си прецаквал :d:d: я си припомни ;) язък че не съм бил с 3yeka когато са те млатили , е хубаво поне ти имам клипа как ти ръгат средни пръсти в устата рус педерас :)

Я докажи че тва съм аз?!

и така с писане е мн лесну що не земе да ми се обадиш по скайпа и да ме псуваш а?

Абе както се казва:
Only God Can Judge Me!


И как стана така като хак-нат некои сървър все мен обвиняват?
не съм единствения които може.. а и вече не се занимавам.
 
Last edited:
RPO И мен ли не си прецаквал :D:D: я си припомни ;) язък че не съм бил с 3yeka когато са те млатили , е хубаво поне ти имам клипа как ти ръгат средни пръсти в устата рус педерас :)

И аз го имам този клип голям смешник е (rofl)
Ако искте да го видите пишете в скаип..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Hogu and DoKToPa
ServerName:BZ-5349ED2BCDBA
InstanceName:MSSQLSERVER
Clustered:No
Version:MsSQL 2000 8.00.194
np:\\BZ-5349ED2BCDBA\pipe\sql\query

Info до тук, привършвам...
Имам каквото имам, но няма да го използвам. ;]
 
Ми щом толкова се сдухвате като ви хак-нат сървъра вече няма да хаквам никфи сървъри!

Щом съм го казал значи няма!

ае оставям ви на мира няма и повече дори да пиша по темата.

а ако някои се съмнява че не съм истинсия РПО негов проблем.

по добре замалчи ... и най добре е за да не те бие всеки да помагаш а не да разрушаваш турчин ялов.... Мраморна плочка до две години сянка да ти прави...mелез чалнат!!
 
Last edited:
айде про ме хакна и мене м ане през сайта а нз каде ..(ако някой може ми защити хамп или sql server да пише)
 
айде про ме хакна и мене м ане през сайта а нз каде ..(ако някой може ми защити хамп или sql server да пише)

е тоя пешкир нали каза че няма да хаква o_0 май просто е навит на изнерви реал до край тъй ми намирисва....
 
Status
Not open for further replies.