[Help] Problem with arena

Bumb

Active Member
Joined
Mar 8, 2012
Messages
627
Reaction score
69
Имам следния проблем като отида в арена и искам да вляза в някоя кошара ме телепортва в лоренция някакви идеи ? Мерси предварително !!!
 
Аз мисля ,че е от гамесервера.Поне при мене беше от него
 
Аз мисля ,че е от гамесервера.Поне при мене беше от него

той е с на Дарк файловете, мисля? не е от него
 
сложи други файлове за stadium(client & server side) може пък и да се оправи.
 
това не е от клиента, ами от *.att файла за арена
 
това не е от клиента, ами от *.att файла за арена

мда за това написах и server side(terrain7.att мисля че беше ) .