[Help] Problem with BOXS aND Arena

ludlud

Active Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
917
Reaction score
101
Момчета може ли малко помощ? Имам 2 проблема първият е този с арената
http://store.picbg.net/pubpic/06/8C/4af7e77e4a93068c.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/C6/1C/012191400b01c61c.jpg
Някакви идеи ? Това е версия 1.01Е
И втория проблем е че от боксовете от 1 до 5 каквото метна пада зен :headbang: не съм някой ламерче с тея eventitembug съм карал на 0.99б+ ама тука нещо не става ако някой може да ми ги оправи ще съм му много благодарен (итемите са venom dark knight и др. без eclipse,ashcrow и другите).
Който ми помогне с някой от проблемите ще му дам THANKS ;)
 
Това за арена, трябва да си смениш файловете от клиента
 
Проблема ти с арената е в скиновете на клиента ти.
 
за това сас арена е от patch смени го с друг файл на клиента 1.1е смени папката data/world7 с друга папка от тази версия от някъв друг клиент и ше се оправи :) а за бокс виж в CommonServer Drop на итемите колко е
 
Нямам друг клиент от където дръпна все не стават ... пък ItemDropPer = 100 толкова ми е дропа от де идва проблема ?
 
Да земеш арена и от 99b или 1.0m е се едно, тъй като арените са еднакви.Фащаш world7 от data от някой си клиент и го слагаш на мястото на твоя.Не съм сигурен, че е това точния world,но KR373N каза, че е той.Е дано да е така.
Успех.
 
Значи пак е проблема в word7 намери дуг....който има пач за минаване...
 
клиента е версия 1.1t но не мога да намеря друг world7 ....няма ли някакъв начин да може направо пред арена да те мовва ?
 
Еми виж сега земи накаква word7 кафто и да е ...
Ето един ТуК
Дано да стане....
 
1. Влез в играта
2. Мовни се в арена
3. Виж кординатите на който те прашта
4. Запиши ги
5. Отвори data/gate.txt
6. Натисни CTRL+F
7. Пусни кординатите и натисни бутона за търсене
8. Намери ли ги?Сигурно..
9. Влез пак в играта и си избери място където искаш да ги пуска
10. Замести ги
11. Е дано да успееш.
 
Всичко ми е ясно но нямам Gate.txt a имам Gate.bmd и като го отворя с BMD Editor няма нищо ...
 
Всичко ми е ясно но нямам Gate.txt a имам Gate.bmd и като го отворя с BMD Editor няма нищо ...

ще ме извиняваш но си голям ама наистина голям ламер много ясно че във клиента няма да имаш Gate.txt а ще имаш Gate.bmd това е билднатия gate за клиента Gate.txt се намира във D:/muserver/data/gate.txt
 
Мерси стана всичко !
 
Last edited:
Ми то та move-ва да речем от x = 150~160 и y = 100~110 търси някви такива близки кординати..