[Help] Post

ReDSkuLL

Member
Joined
Jun 16, 2008
Messages
111
Reaction score
11
Някои може ли да ми каже как мога да сложа с сървара си да има от /post text..... от този чат .Мисля че конкретно зададох Въпроса :)
 
на 1.0 версийте нагоре го има, на 97д го има пуснато в един друг форум няма да давам линк на 99б+ го има ама не се пише /post, демек е бъгав поста ::D:
 
Много Мерси AnHiMiLaToR всичко стана сега само 1 проблем имам и това е :

1047820_orig.jpg


как да променя е това "Bem Vindos ao MuKTT,Agora Com POST!!!"
 
ако напиша
WelcomeMessage= Welcome to eXpLosionMu2 Server
WelcomeMessage= ТEXT...
WelcomeMessage= Text....


дали няма да разваля нещо :)
 
ако напиша
welcomemessage= welcome to explosionmu2 server
welcomemessage= Тext...
Welcomemessage= text....


дали няма да разваля нещо :)

Зависи кой файл пипаш... Първо запази оригиналния и после експериментирай!
 
в файла WoLf.ini пробвах и нищо не стана... ;[
 
в файла wolf.ini пробвах и нищо не стана... ;[

Този файл не ми е познат. Сигурно е преименуван! Копни какво има в него...
 
Няма да е лошо ако ми дадете пост на 99б+ :;):
 
за какво ти е пост само да пречи на др играчи а и ще ти товари на по старите версии както каза анхи :) Ако толкова държиш по добре си драпни по нова версия там поста е по съвместен с сървър файловете и не е толкова тежък (ако не се лъжа от това което съм научил ::d: )
 
на 1.0 версийте нагоре го има, на 97д го има пуснато в един друг форум няма да давам линк на 99б+ го има ама не се пише /post, демек е бъгав поста ::D:

ами ако го имам и за 99б /post които не е бъгав фикснал съм го още преди да бъде пусната тема за подобно нещо имам го за всички версии които се сетите
 
по-добре ползвай направо 99z или казано по друг начин 1.0l има го в доста добър изчистен вариянт

ЕДИТ: иначе за да имаш /пост комманд не е прекалено просто.. мога да ти дам сорс кода за командата, но знаеш ли как да се оправиш на татък ??
 
Last edited: