[Help] Цензуриране на post командата

Bumb

Active Member
Joined
Mar 8, 2012
Messages
622
Reaction score
69
Здравейте има ли възможност да се коригира /post командата при псувни да се изписва **** мерси предварително !!!
 
Здравейте има ли възможност да се коригира /post командата при псувни да се изписва **** мерси предварително !!!

Има! като си платиш, хората ще ти го направят
 
Сега как ти показва цензурата,ако изобщо има филтър?!
Провери си в Клиента ...\Data\Local\
Там ще намериш тези 3 файла:
Filter.bmd - //Това е списък на думите,които се филтрират в чата.
FilterName.bmd - //Това филтрира имената на играчите.
Text.bmd - //На 571-ви ред ще намериш нещо такова "You're mean~" .
Това е текстът,който замества филтрираните думи в списъкът от 1-вия файл "Filter.bmd"

П.П.
И един съвет от мен...
Не си качвайте клиенти с "MuError" логове в тях.
Там ти е голяма част от данните на машината,както и акаунтите с които е влизано.
Дано съм помогнал с нещо :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Bumb
За командата /пост как може да се цензурира ?
 
Не виждам причина да се филтрира fuck при положение ,че ако искат да се обидят винаги могат да напишат fuc.k в чата ,просто ги карай да снимат тези които псуват и ги наказвай. :D :D
 
като си платиш има

Нещо ти има... Иди се прегледай.
9/10 от постовете ти са напълно безсмислени. Когато няма какво да напишеш просто не го пиши, ако ще помогнеш помогни, а не пиши 1 и също в 1 тема и то да е безсмислено. Да оставим правописа тъй като и моя не е за коментиране много много, но поне се опитвам да се разбира това което пиша.

@bumb
Може да се цензурира поста, но трябва да намериш човека който ще ти напише кода, сам няма да можеш. Мисля че в пост работи обикновената цензура.
 
Нещо ти има... Иди се прегледай.
9/10 от постовете ти са напълно безсмислени. Когато няма какво да напишеш просто не го пиши, ако ще помогнеш помогни, а не пиши 1 и също в 1 тема и то да е безсмислено. Да оставим правописа тъй като и моя не е за коментиране много много, но поне се опитвам да се разбира това което пиша.

@bumb
Може да се цензурира поста, но трябва да намериш човека който ще ти напише кода, сам няма да можеш. Мисля че в пост работи обикновената цензура.


хахах аре беги , станал си на 30г лаинар а с му се занимава ще умрещ
 
346346.png
 
що не пита първо майка ти дали не обича

Нали знаеш, че не е срамно жена да обича пениси? :D

Както и да е, доколкото помня POST-а се филтрираше точно от тези BMD файлове, които ти казаха. Имаше и един файл badsyntax, чрез който пак се слагаше някаква филтрация.
 
  • Like
Reactions: Heil-Hitler
Сега как ти показва цензурата,ако изобщо има филтър?!
Провери си в Клиента ...\Data\Local\
Там ще намериш тези 3 файла:
Filter.bmd - //Това е списък на думите,които се филтрират в чата.
FilterName.bmd - //Това филтрира имената на играчите.
Text.bmd - //На 571-ви ред ще намериш нещо такова "You're mean~" .
Това е текстът,който замества филтрираните думи в списъкът от 1-вия файл "Filter.bmd"


Както и да е, доколкото помня POST-а се филтрираше точно от тези BMD файлове, които ти казаха. Имаше и един файл badsyntax, чрез който пак се слагаше някаква филтрация.


???????? Опита ли се изобщо?????
 
  • Like
Reactions: RaFa
Опитах се :) това ми е ясно но искам в /поста да се цензурира :)
 
Охх, съвсем забравих за какво става дума, не направих разликата между POST и обикновения чат.
За филтрация на POST-а, трябва да се промени source кода на командата. Ако го имаш и знаеш как после да си го компилираш и добавиш към геймсървъра - 10 минутно търсене в гугъл ще реши проблема, но доколкото се сещам използваше beta 25 на DarkMaster и в този случай... едва ли ще стане толкова лесно номера ;)
 
  • Like
Reactions: Heil-Hitler