[Release] /post Source Code

Vqrno kude se slaga ?

Първо почни да пишеш на кирилица ламер такъв после питай кое каде се слага

Това е само .cpp за да е пълен кода ви трябва и header файла .h но силно се самнявам че във този форум има чак толкова компетентен човек че да ви направи .h при това да работи !!!

ПП. За всяка версия .h файла е различен или по точно call адресите описани в него
и както вече казах в една друга теам имам 99б+ с /post
 
Last edited:
Първо почни да пишеш на кирилица ламер такъв после питай кое каде се слага

Това е само .cpp за да е пълен кода ви трябва и header файла .h но силно се самнявам че във този форум има чак толкова компетентен човек че да ви направи .h при това да работи !!!

ПП. За всяка версия .h файла е различен или по точно call адресите описани в него
и както вече казах в една друга теам имам 99б+ с /post
"имам 99б+ с /post" - няма 99b без /post
 
"имам 99б+ с /post" - няма 99b без /post

Е как ще има пост във всеки сървър 99б+ който съм играл няма пост !


Ако си добавиш ще има. иначе на най-обикновенната 99б версия няма ...
 
Е как ще има пост във всеки сървър 99б+ който съм играл няма пост !

Във всичките 99b версии има /post.
Просто трябва да си преведете командата.
 
  • Like
Reactions: Shaker
някой може ли да ми направи такава щуротия за 0,99b+ защото вече само тя и 97д са без пост (ще е полезно за повечето хора).Ако някой е на кеф и има време да го направи ;) ^^^
Ето ти 97d + пост команда направен от @DarkMaster
http://darksteam.net/showthread.php?t=982
 
На мен ми трябва на 99б+ и може ли да попитам DarkMaster къде е тази команда да я преведа ? :) Мерси предварително
 
Някой ще даде ли линк към тази програма с която се правят и отварят .ддл файловете,че в гоогле има много и незнам точно кой ....
 
Някой ще даде ли линк към тази програма с която се правят и отварят .ддл файловете,че в гоогле има много и незнам точно кой ....
xax а ти мислиш ли че ще може да работеш с нея
 
Поне да се опитам защото никой няма да даде нищо ....
 
Абе като не разбирате зак'во спорите? DarkMaster ви казва, че във всеки 99б+ има /post и това е така, просто командата не е /post ами трябва да се едитне гс-то и ще си го направите както си искате, например WaRBG няма пост(нагледно), но има ама е някаква друга команда :)
 
Като заговорихте за команди, по същия начин ли се слага командата /trace, защото в моя сървър (99c+) няма трейс (think)(think)(think)
 
някои може ли да ми обясни каде се слага по то4но тоя код :S
 
някои може ли да ми обясни каде се слага по то4но тоя код :S

Обяснено е в предишните постове. К'во повече искаш да ти се обясни... ?
 
Във всичките 99b версии има /post.
Просто трябва да си преведете командата.


Дарк можеш ли да обясниш как се превежда ? Значи на товйте файлове 99б 1.0м намирам откаде да си променя самия префикс на поста, но са разменени префикса и името на играча вместо да е [Post] Name: message то е Name: [Post] message гледам и в самия gameserver.dll има и другите команди /addvit /addstr но те не работят явно някак си се включват или "превеждат"