[Help] Paypal настройки

Jerico

New Member
Joined
Feb 23, 2012
Messages
46
Reaction score
2
Здравейте, имам над 18 години и искам да пусна PayPal в сървъра за сезон3 еп1 става въпрос.
Може ли някакъв урок, как става това или някой да ме упъти, да ми даде насоки поне, правиш това и това, после това и това, че просто нямам идея от къде да почна дори..
За СМС системата на фортумо един пич ме опъти, каза примерно Регваш се в сайта, ето го скрипта, слагаш инфото във форума за всяка държава, настройваш ето тази услуга, чакаш да я удобрят и много ми помогна, ако може нещо подобно за PayPal, че както казах нямам идея от къде да започна..
 

Jerico

New Member
Joined
Feb 23, 2012
Messages
46
Reaction score
2
Еми няма знам, прегледах го форума не намерих урок, за това моля някой с 4-5 отметки да ми кажеш на бързо, какво е нужно да се направи
 

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Имам регистрация там но система за сайт на му не знам ( не съм виждал ) да има..
регистрацията е лесна нужно ти е VisaElectron (тази е най - сполучлива за мене ) при регистрация ти вавеждаш данните които имаш на картата ( цифри ) и името на банката . нужно е да имаш минимум 2 Евро вътре ( при регистрация ти взимат 1,5 Евро ) след като ти пратят писмо че картата ти е валидна ти възтановяват парите ( 1,5 Евро точно ) ( съобщение за активиращ код след като ти го пратят може да го видиш по 2 начина ////////// 1. Да звънкаш на банкта да ги питаш за писмо ///// 2 ро което съм си направил {Интернет Банкиране} позволява ти да следиш цени на валута , кой колко ти е пратил , на кого си платил и съобщения по твой адрес относно картата . след всичко като си активираш може го ползваш... ( не знам дали трябва да те информирам с това .. на явно го знаеш .. но :) аз не знам какво да правя :D
 

Mario1

New Member
Joined
Jul 25, 2010
Messages
285
Reaction score
37
Имам регистрация там но система за сайт на му не знам ( не съм виждал ) да има..
регистрацията е лесна нужно ти е VisaElectron (тази е най - сполучлива за мене ) при регистрация ти вавеждаш данните които имаш на картата ( цифри ) и името на банката . нужно е да имаш минимум 2 Евро вътре ( при регистрация ти взимат 1,5 Евро ) след като ти пратят писмо че картата ти е валидна ти възтановяват парите ( 1,5 Евро точно ) ( съобщение за активиращ код след като ти го пратят може да го видиш по 2 начина ////////// 1. Да звънкаш на банкта да ги питаш за писмо ///// 2 ро което съм си направил {Интернет Банкиране} позволява ти да следиш цени на валута , кой колко ти е пратил , на кого си платил и съобщения по твой адрес относно картата . след всичко като си активираш може го ползваш... ( не знам дали трябва да те информирам с това .. на явно го знаеш .. но :) аз не знам какво да правя :D
Не само е "най-сполучлива", а е и единствената дебитна карта поддържана от PayPal.