[Help] PayPal info

ludlud

Active Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
917
Reaction score
101
здравейте,иска да ви попитам (тези които работят с тази система) как да се регистрирам и да я използвам аз.това е ако някой ми кефне и иска да хелпне тук е момента ;)

п.п.:давам thanks на всеки коментар ;)
 
Никой ли не иска да каже ? InsertMU,EmeraldMU,InfinityMu някой от админите ако види тази тема може и да помогне ;)
 
1.18+
2.работа
3.кредитна карта
4.пари в нея

нз дали едно от тва имаш
 
Всичко имам можете ли да ми обясните как да се регистрирам в PayPal и DaoPay ? За DaoPay никъде няма информация на български някой може ли да ми помогне ?
 
ludlud има си google translate ако не знаеш
 
Мерси а за DaoPay някой може ли да хелпне защотот google translate превежда дума по дума ?
 
айй да не видите нещо :D

nvm препоръчвам ти докато не събереш 200 - 300 users да не пускаш DaoPay

Причина:
От една държава трябва да събереш чиста сума над 50 евро (Удръжките са огромни)
След като я сабереш чакаш един месец и парите автоматично тръгват
Може от 100 държави по 30 - 40 евро да имаш, ако не станат 50 няма да получиш нищо ;]
 
айй да не видите нещо :D

nvm препоръчвам ти докато не събереш 200 - 300 users да не пускаш DaoPay

Причина:
От една държава трябва да събереш чиста сума над 50 евро (Удръжките са огромни)
След като я сабереш чакаш един месец и парите автоматично тръгват
Може от 100 държави по 30 - 40 евро да имаш, ако не станат 50 няма да получиш нищо ;]

На никой не препоръчвам DaoPay ... незнам защо си го сложил.. такива педераси са тея ,че няма на къде.... аз ще извадя 2-3 бона и щото от айзербайджан някаф е пуснал там 40 евро да си купи предмети и не му трябват повече ,заради тея 10 евро хурката...
 
Имам регистрация там но система за сайт на му не знам ( не съм виждал ) да има..
регистрацията е лесна нужно ти е VisaElectron (тази е най - сполучлива за мене ) при регистрация ти вавеждаш данните които имаш на картата ( цифри ) и името на банката . нужно е да имаш минимум 2 Евро вътре ( при регистрация ти взимат 1,5 Евро ) след като ти пратят писмо че картата ти е валидна ти възтановяват парите ( 1,5 Евро точно ) ( съобщение за активиращ код след като ти го пратят може да го видиш по 2 начина ////////// 1. Да звънкаш на банкта да ги питаш за писмо ///// 2 ро което съм си направил {Интернет Банкиране} позволява ти да следиш цени на валута , кой колко ти е пратил , на кого си платил и съобщения по твой адрес относно картата . след всичко като си активираш може го ползваш... ( не знам дали трябва да те информирам с това .. на явно го знаеш .. но :) аз не знам какво да правя :D


( ЛИМИТА НА ТЕГЛЕНЕ Е МИНИМУМ 2,01 ЕВРО ( 2 Евро те режат за транзакцията )
АКО ИМАШ 20,002$ пак ще ти вземат 2Евро ) ( Това е за прехвърляне на картата ти за 3-7 Дена (2евро) ) Ако искаш към банковата сметка мисля че бе6е 1 Евро ( срок 30 дена )
 
Last edited: