[Help] No more characters can be created

Filmar

New Member
Joined
Apr 23, 2010
Messages
93
Reaction score
5
Защо го дава на един акаунт това нещо има си герои на 70 реса но като си влезне в акаунта му дава да си направи герои директно и като даде кенсал не му показва героите а този герои го има от неговия акаунт а когато почне да си прави герои му казва no more characters can be created
 
Това е защото има 2 акаунта или повече под едно име но в различни малки и големи букви пример: XTyLinG , XTYLING , xtyling , Xtyling
 
това неможе да е вярно защото с едни и същи имена акаунтите немогат да съществуват :)
EDIT: това е някакъв друг бъг и аз го имах тоя бъг, след време акаунта само се оправя
 
Според мен е от уебсайта ... Пример в devilmu нестава а в друго му пробвах и ставаше
 
Подобно е на това което го каза XTYLINGA
.. Просто при регистрацията е направил акаунта с големи и малки букви и когато влизаш в играта трябва с абсулютна точност да не напише :)
100% сам сигоре яе проблема е от това!
 
Подобно е на това което го каза XTYLINGA
.. Просто при регистрацията е направил акаунта с големи и малки букви и когато влизаш в играта трябва с абсулютна точност да не напише :)
100% сам сигоре яе проблема е от това!
|-( То че е тва е това но аз говоря че проблема е от уебсайта ... при регистера ...
 
това неможе да е вярно защото с едни и същи имена акаунтите немогат да съществуват :)
EDIT: това е някакъв друг бъг и аз го имах тоя бъг, след време акаунта само се оправя

напротив вярно е :) провай на някой сървър който е с Екстайлинг Уеб да се регнеш но НЕ си прави герой регни се с ник : alabalA и веднага след това си регни още един акаунт: Alabala и си направи герой в единия и влез в другия :)
 
Да става когато се испише с апсолутна точност става :)
 
При мен пък също го дава тоя проблем макар, че на тестовия сървър имам само 1 акаунт и няма никакви герои в него... Имате ли идеи как се оправя това чудо?