[Help] One more Ask

Evanescence

Active Member
Joined
Nov 16, 2008
Messages
171
Reaction score
116
C този интернет мога ли да си направя Server на MuOnline имам 2 гб рам 2 ядрен процесор Интел по 2х1.7 дали мога :wasntme: благодаря предварително! Ето и снимка на нета о.0
 
Според мен ти е доста слаба скоростта на интернета ,но да видим и мнението на другите ;)
 
c този интернет мога ли да си направя server на muonline имам 2 гб рам 2 ядрен процесор Интел по 2х1.7 дали мога :wasntme: благодаря предварително! Ето и снимка на нета о.0

Първо предупреждение за СПАМ.
 
Можеж да пуснеж спокоино сървар но на някоя по стара версия ще ти варви перфектно..
 
Можеж да пуснеж спокоино сървар но на някоя по стара версия ще ти варви перфектно..
Според мен неможе или ако може ще трябва да даржи малко хора за да не им лаг
 
мноо се извинявам , но мисла , че със 2 гб рам двуядрен процесор и на сезон 4 да пусне ще крепи много хора , скороста му е средна не е от най-малките...вие тоя " Download " "Upload" се побъркахте аз си тегля с 1/2 мг и качвам с 500 кб с 1 гб рам и процесор 2.6 на сезон 3 епизод 1 .. тествах и 50 човека без никъф лаг , след 50 човека има малко .. и вече чак на 80 човека се осъщаше лага .... и то не малко.. така че направи си извод ти колко ще държиш