NeoGame Signatures !!

NeoGame

New Member
Joined
Aug 15, 2008
Messages
655
Reaction score
58
335923A.gif
<-- Това Ми е кат начинаещ
335936o.pngp
<--Вече Не СъМ
335937C.gif
<--- Една Анимация
:yes::yes::yes::yes::yes:
 
1-<-- Това Ми е кат начинаещ
2-<--Вече Не СъМ
3-<--- Една Анимация
Тва кво трябва да е o_0
 
Брях брях, Evolution, the new designer. rofl...
 
Хе-Хе окей "дизайнерчо" ^_^
Ае първо си измисли 2-ри стил не само да използваш една четка и хипер добрия .... Щот те ведях с мойта картинка дет се хвали и накрая не я направи ....
 
Хах... ей дрислъо аз предложих ли ти Graphic Battle ве ?! -ДА !!! Ти прие ли ве ? -НЕ !!!
Щом не си приел, къде си тръгнал да спориш с мене ве дечко ?
 
Хах... ей дрислъо аз предложих ли ти Graphic Battle ве ?! -ДА !!! Ти прие ли ве ? -НЕ !!!
Щом не си приел, къде си тръгнал да спориш с мене ве дечко ?

Смях ........ Отворко направи нещо което друг го е направил бе ае направи ми банера или картинката обзалагам се че и на neogame банера няя моеш напарвиш (за същия говоря ....)
 
u just suck! Graphic Battle ще те бия... и ако ще правя нещо, то ще е нещо ново и уникално... така че (careface) също така ти неможеш да направиш моя подпис ;)
 
u just suck! Graphic Battle ще те бия... и ако ще правя нещо, то ще е нещо ново и уникално... така че (careface) също така ти неможеш да направиш моя подпис ;)

уникално :chuckle: като гледам сички зеха да виждат че използваш една четка само друг рендер а твоя подлис не мога да го направя (не съм и казал че мога ) но не ми и харесва въобще как си го направил .....(обичам престите неща като банера ми с 3-4 ефекта (а не само с четки и партени o_0))
 
Я престанете и двамата. Форума не е мястото да се заяждате един с друг. Точно ти -UnknowN- където си от DarksTeam би трябвало най-добре да знаеш това :wasntme:.