NeoGame Signatures !!

NeoGame

New Member
Joined
Aug 15, 2008
Messages
655
Reaction score
58
335923A.gif
<-- Това Ми е кат начинаещ
335936o.pngp
<--Вече Не СъМ
335937C.gif
<--- Една Анимация
:yes::yes::yes::yes::yes:
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
1-<-- Това Ми е кат начинаещ
2-<--Вече Не СъМ
3-<--- Една Анимация
Тва кво трябва да е o_0
 

-UnknowN-

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
185
Reaction score
42
Брях брях, Evolution, the new designer. rofl...
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Хе-Хе окей "дизайнерчо" ^_^
Ае първо си измисли 2-ри стил не само да използваш една четка и хипер добрия .... Щот те ведях с мойта картинка дет се хвали и накрая не я направи ....
 

-UnknowN-

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
185
Reaction score
42
Хах... ей дрислъо аз предложих ли ти Graphic Battle ве ?! -ДА !!! Ти прие ли ве ? -НЕ !!!
Щом не си приел, къде си тръгнал да спориш с мене ве дечко ?
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Хах... ей дрислъо аз предложих ли ти Graphic Battle ве ?! -ДА !!! Ти прие ли ве ? -НЕ !!!
Щом не си приел, къде си тръгнал да спориш с мене ве дечко ?

Смях ........ Отворко направи нещо което друг го е направил бе ае направи ми банера или картинката обзалагам се че и на neogame банера няя моеш напарвиш (за същия говоря ....)
 

-UnknowN-

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
185
Reaction score
42
u just suck! Graphic Battle ще те бия... и ако ще правя нещо, то ще е нещо ново и уникално... така че (careface) също така ти неможеш да направиш моя подпис ;)
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
u just suck! Graphic Battle ще те бия... и ако ще правя нещо, то ще е нещо ново и уникално... така че (careface) също така ти неможеш да направиш моя подпис ;)

уникално :chuckle: като гледам сички зеха да виждат че използваш една четка само друг рендер а твоя подлис не мога да го направя (не съм и казал че мога ) но не ми и харесва въобще как си го направил .....(обичам престите неща като банера ми с 3-4 ефекта (а не само с четки и партени o_0))
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Я престанете и двамата. Форума не е мястото да се заяждате един с друг. Точно ти -UnknowN- където си от DarksTeam би трябвало най-добре да знаеш това :wasntme:.