[Release] MuWeb 0.8 90% Secured

Получи се, мерси. Другият проблем е че немога да пускам Новини някой може ли да обясни как става.
 
3 начина:
1- cutenews
2-administrator.php > news
3-download another system for news
 
administrator.php > news ми дава следния еррор:

Fatal error: Class 'FCKeditor' not found in C:\xampp\htdocs\bamb\administrator\news.php on line 168
 
ем значи не работи от администратор попитай за някой да ти покаже кка да си направиш с cutenews новини не е трудно
 
News са пишат от папката includes от файла show_news_litle ;)
 
да, ама не разделени както са при BattleZone Web. Някой може ли да каже как да си направа системата CuteNews на този web?
 
ЧЕТИ ПОВЕЧЕ ПАК ГО НАПИСАХ И ПАК ЩЕ ГО НАПИША
News са пишат от папката includes от файла show_news_litle
 
ТОВА ГО ЗНАМ, НО ЧЕТИ И ТИ КВО СЪМ НАПИСАЛ ЧЕ НЕМОЖЕ ДА ГИ ПРАВИ НА ОТДЕЛНИ НОВИНИ. Може и да може, но аз не знам как!!
 
Някой може ли да ми каже от къде да смена логото на MG-то? защото в папка images немога го намера
 
Как мога да оправя този бъг:Неможе да се прави регистрация при инсталирането на този Web изписвами следната грешка
Parse error: parse error, expecting `T_FUNCTION' in C:\xampp\htdocs\includes\character.class.php on line 40

Някакви идеи ?


П.С на MD5 давам No.
 
а файла админс как да то оправя да показва моите ГамеМастери и ще може ли малко инфо как да го направя да показва кога сървъра е онлие или офлине и да аддна таймер на ds и bc и да показва от кога сървъра е онлайне
 
Last edited:
Моля Omaru или Bupyc и там другите които знаят да ми кажат как да инсталл на уеба системата cutenews
 
Как мога да оправя този бъг:Неможе да се прави регистрация при инсталирането на този web изписвами следната грешка


Някакви идеи ?


П.С на md5 давам no.

виш 1 страница назад писах отговор на същото
 
Моля Omaru или Bupyc и там другите които знаят да ми кажат как да инсталл на уеба системата cutenews

ем явно аз май ще направя Guide > как се инсталира cutenews
 
Може ли да ти пиша в скайп и да ми го направиш ?
 
направих Guide > изчакайте одобрение и виште как се слага