[Release] MuServer Season 4 Repack FULL

What OS u are using sir? i Used Windows xp sp2 and it works well :) how did you configure the GS? what update did u used? you should use update # 9, its complete pack..try it out :) Goodluck .
 
Хора много съжалявам , но имам проблем !!! Искам да попитам , как мога да си оптимизирам системата и как мога да премахна някой от Евентите , защото не ми достига РАМ Памет. Искам да направя следното : Да премахна някои от евентите , за да се използва по-малко РАМ , като Medal Event (Дето дропи медалите) и почти всички Items Bag евенти и ще ги сложа предметите в магазините. Другото което искам да направя да намаля трафика (на чудовищата) Пише ми едни грешки от рода : Нещо с животните беше , че са много и че съм минал лимита на тях , че нещо в SCF дата също животните не са добре , нещо от рода че има празен ред ли разстояние ли има ... и ми пише грешка , само по 10 пъти показва че има грешка . Ако намаля чудовищата дали няма да ми пише това ? Ако ги намаля , по-малко ли РАМ ще лапа ? Да питам искам да направя сървърът да бъде с 1 Сървър а не с 2 , по малко , рам да ЛАПА !!! Смисъл кат се влиза , да е само 1 да се избира. Нещо в настройките ли се прави ? Е това си ми е проблема :) , и другото как мога да направя по-малко рам де се използва за сървърът и как да се намалят процесите моля ви за най-бърз отговор и да ми помогнете , много ще ви бъде благодарен !!! Говоря за тези сървър файлове , където са от тука :) Дали може да си има сичко с 1 сървър а не с 2 и да си има сички евенти които са си главни , като bc , ds , cc , cs , kalima и др. да си ги има а тези които са като рабит евент , да си ги сложа предметите в магазините и монстерите в тях да си ги сложа на определено място :) Благодаря ви предварително !!!
 
maximum capacity for GS log file?

--------------------------------

is it possible to TOTALLY disable GS log file?
 
а питам искам да направя сървърът да бъде с 1 Сървър а не с 2 , по малко , рам да ЛАПА !!! Смисъл кат се влиза , да е само 1 да се избира.
Влизаш в папката на CS и там кадето ти е втория сървър пише "Show" направи го "HIDE" и не го пускай втория сървър
 
Хора много съжалявам , но имам проблем !!! Искам да попитам , как мога да си оптимизирам системата и как мога да премахна някой от Евентите , защото не ми достига РАМ Памет. Искам да направя следното : Да премахна някои от евентите , за да се използва по-малко РАМ , като Medal Event (Дето дропи медалите) и почти всички Items Bag евенти и ще ги сложа предметите в магазините. Другото което искам да направя да намаля трафика (на чудовищата) Пише ми едни грешки от рода : Нещо с животните беше , че са много и че съм минал лимита на тях , че нещо в SCF дата също животните не са добре , нещо от рода че има празен ред ли разстояние ли има ... и ми пише грешка , само по 10 пъти показва че има грешка . Ако намаля чудовищата дали няма да ми пише това ? Ако ги намаля , по-малко ли РАМ ще лапа ? Да питам искам да направя сървърът да бъде с 1 Сървър а не с 2 , по малко , рам да ЛАПА !!! Смисъл кат се влиза , да е само 1 да се избира. Нещо в настройките ли се прави ? Е това си ми е проблема :) , и другото как мога да направя по-малко рам де се използва за сървърът и как да се намалят процесите моля ви за най-бърз отговор и да ми помогнете , много ще ви бъде благодарен !!! Говоря за тези сървър файлове , където са от тука :) Дали може да си има сичко с 1 сървър а не с 2 и да си има сички евенти които са си главни , като bc , ds , cc , cs , kalima и др. да си ги има а тези които са като рабит евент , да си ги сложа предметите в магазините и монстерите в тях да си ги сложа на определено място :) Благодаря ви предварително !!!

1: data\commonserver.cfg
2: SCFData\SCF_EventManagement.dat
3: SCFData\EventsConfig\
 
I use Windows 2003 Sp1
3 Giga Ram
100 hd strategies
Net Framework 2.0 installed

Yet he does not open: S
 
use windows xp sp2 or sp3 .net framework 2.0 3.0 windows installer c++ resistence 2008
 
maximum capacity for GS log file?

--------------------------------

is it possible to TOTALLY disable GS log file?
 
Изкам да попитам нещо , ако не пусна GameServerCS само Casle Siege ли се спира само ?
 
Изкам да попитам нещо , ако не пусна GameServerCS само Casle Siege ли се спира само ?

crywolf kantru и другите мапове няма ти работят
 
ами какво да направя а можеш ли да ми помогнеш , гамесерве за какво служи и гамесервецс за какво служи , смисал може ли гамесервецс без гамесерве и дали ще има сичко ?
 
има ли програмка за редектиране на Mu Online Season 4 а не тия старите ?
 
хора кажете кои файлове да изтрия , за да премахна суб сървърът ? благодаря ви предварително !!!
 
ConnectServer\Data\BoR_ServerList.dar :
1 "Server-3" "87.246.27.53" 55903 "SHOW"

да стане:

1 "Server-3" "87.246.27.53" 55903 "HIDE"

или го изтрий целия ред

след това няма смисал да пускаш GS link 5
 
Guyz i run SCFdb3.exe and i get Application Error.
The application failed to initialize properly (0xc000007b).Click OK to terminate the application.
Can someone tell me what is this?
I have install all net frame works and XP service packs and nothink.
THNX from now.
 
I tried everything, but I can not open the gameserver.
is showing 100% usage in Task Manager but does not open -.- '

Someone help me

I already have NET Framework, Visual Basic, my windows is 2003 Service Pack 1
2 gb ram


help me ...
 
dont work, i try to update in database sql2005 but dont work, he give an error at dataserver...when i clik startup..dont have a guide to setup sql? pls... :(
 
I tried everything, but I can not open the gameserver.
is showing 100% usage in Task Manager but does not open -.- '

Someone help me

I already have NET Framework, Visual Basic, my windows is 2003 Service Pack 1
2 gb ram


help me ...

not working on Windows 2003 only XP and Vista