[Release] MuServer Season 3 Episode 1

Status
Not open for further replies.
Може ли някой да даде клиент с3еп1 , че не мога да намеря моля
 
Може ли някой да даде клиент с3еп1 , че не мога да намеря моля

Виж колко много сървъри има с тази версия се ще намерих някой който ще ти хареса :chuckle:
 
Офф още 1 проблем пуснам сървъра давам на правоъгалничето и ме диск защо така помагайте плс ;(
 
ето пик на нета ми :)
y8y5x2hflwocw935tyon.bmp
незнам дали е добър но emeraldmu.com е с такъф нет :)

Не гледай колко ти пише тука а си питаи доставчика то и на моя пише 100 МБ ама не е просто ти показва колко подържа лан картата тва ;)
 
горе доло може ли да ми кажиж колко моа да даржа он ?
 
Офф още 1 проблем пуснам сървъра давам на правоъгалничето и ме диск защо така помагайте плс ;(

Дай снимка да видим и тогава ще може да ти помогна.
 
Ползвай ако искаш клиент-а от Emerald Mu или просто от някой сървър Season3 Ep 1 ;)
 
Хелп ! Правя сървъра сички Окей клиент сичко i NOD32 се включва и трие gameservera ЗАЩО ТАКА
 
Защото е пакнат...
Мани го тоя NOD32...
а някой получава infraction :}
 
Хора,изтеглих един клиент само че като едитна text.bmd и се бъгва main.exe не тръгва...
Ако може даите линк за добър клиент с които да не се получава така.
Вторият ми проблем е че като тръгна да стартирам 2-рото ГС(gs_cs) ми дава че вече е стартирано гс и неможе да бъде стартирано 2 пъти,а пък не е стартирано,наи вероятно брои и нормалното гс...
 
DarkMaster, фаиловете са много добри 10/10 но има един проблем,всичко хубаво е за 1-2 часа след като мине известно време геимсървърите почват да взимат по 40-50% от процесора и цялата процедура се 'ебава'
 
можили някои да ми даде Монстери и Шопове за тези сервер фаиложе благодаря предварително дано да са за еасу сервер :)
 
Някой били качил КЛИЕНТА че немога да го изтегля плс
 
някои били ми казал защо ми спира сервера през 1 4ас ?
 
Някой би ли ми казал защо сте толкова тъпи?
1рво почвам от swolfsss: ЧЕТИ ПОСТОВЕТЕ!
Сега и muescom дали са ти файлове и претенции има..едни монстъри и магазини ли не можеш да си направиш бе?нали и ти беше голям разбирач?Освавете го да си ги направи сам!Като ти дадат путка,да ти я ебат ли ще чакаш или кфо?
 
Status
Not open for further replies.