[Release] MuServer Season 3 Episode 1

Status
Not open for further replies.
ае без обиди просто помолих щото до ся не сам правил С3 еп1
 
някои Ще ми дадели join servera i connect server благодаря предварително
 
Mhm MuServera workva 100% mnoo me kefi.Samo 4e imam problem dosta golqm ;( . Men me puska v muto a drugite ne clienta e opraven si4ko e 10/10 samo 4e nqkoi ne gi puska.Ako moje6 da mi kaje6 kak da go opravq 6te ti bada blagodaren
 
пиши на кирилица . мисля че не си сменил сички ИП-та ;) , но ме намери на скупе vampira31 да ти помогна ;)
 
Значи немога да дръпна клиента видях че сте поставили клиенти но пак нестават като го разархивирам и го стартирам влизам вътре пиша си ацц и пасс но ми казва че такъв акоунт несъществува а пък в сайта мога да влизам с него ако някой може да хелп да ми пише лично
 
Офф боже... не се ли научихте вече ??? Това са unpack-нати .dll файлове които всяка анти вирусна ги засича като вирус... така, че можеш да зададеш на AVG-то си или по-точно на Resident Shield-а си да не проверява дерикторията където са ти файловете !!! ;)
Има разлика м/у ънпакнатите dll-та и това да имаш бутнат tbd ^_^.
 
Малко помощ от мене :)

--> За да спре да ви крашва просто махнете малко background processes от компютъра ви. Найстина след 1 час и 16 мин. качва процесора до 52%. За да ви върви сървара като вода има две решения:

1. Купете си по - нови процесори (не е задължитено!).
2. Просто направете това за background Processes.
Ако не помогнат всичките варианти просто не се мъчете сменете GS :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: SuMMeR
линка за клиента не бачка дайте друг
 
клиента е най лесен а как опрай гадния краш?
 
аа бтл може ли да ми даете друг линк към клиент защото този линк не работи ;)
 
sry 4e pisha taka , nqkoi mojili mi kaji za6to , mogat da se hvarlqt full itemi s kodove i kak moga da gi premaxna ?> blagodarq predvaritelno ..
 
фулл итеми могат да дропят само гм герой но можеш да премахнеш тази коаманда от commonserver.ini Drop command и виж там 1 е за он 0 за офф ли как беше.



Относно моят проблем значи когато пусна CW с това GS_CS после има crywolf event през 3-4 мин. ако някои знае как да го фиксна да пише тук ;) ще сам много благодарен.
 
Всички евенти и всичко ли работи в файловете ?
 
Сори за въпроса, в този сървър няма Summoner и Storm-a за MG-то, нали?
Понеже сървъра го пуснах - без никакви проблеми гледам че ги няма понеже бях останал с впечатлението че ги има но ги няма нали? Те за кой сезон епизод са?. Има ли някъде сайт с информация в кой сезон какво има?
 
Пич не си играл s3 ep1 а сървър ще пускаш...

season 3 episode 1 - няма summoner

сапонерката е от s3 ep2 нагоре ;)
 
Еми не съм да, пробвам каквото намеря. Този работи без проблеми.
 
иам Проблем моля помогнете , сарвара ми е пуснат сичко минават 8 часа и като влезниш пишеш си ацц-пасс и натискаш ентер се едно лагва и седи с часове моля помогнете можили да е от монстерса щото ми дава ерор ?
 
Status
Not open for further replies.