[Release] MuServer Season 3 Episode 1

Status
Not open for further replies.
а можили някои да ми даде др Connect Server работещ
 
Защо когато се movna в DeepLoren или CryWolf ми вади тоя ерор ?
4af080e91c1b67ba.JPG


И искам да попитам как да слойа NPC-то от SkyEvent-a ( през който се ходи на SkyEvent ) ?
 
нямаш GS_CS (Gameserver-a на Castle Siege) ;]
 
Някой може ли да ми го даде ? + NPC-то от SkyEventa :)
 
Може ли да качите на друго място MuFiles че не мога да го изтегля не само аз и няколко мои приятели .... Мерси предавително
 
Can some1 Help me to Set up the Server Files ...? or do it for me please ? my Local IP is 192.168.2.100 and my Global (no-ip) is imu2.no-ip.biz ... please help me i cant get it .. and a client i dont have too .. please
 
нямаш GS_CS (Gameserver-a на Castle Siege) ;]

10- GameServer_CS_CW в самите сървър файлове които са от тука има това но в StartUp-a има само тези :
[captions]
v0v=01- dataserver 0
v1v=02- dataserver 1
v2v=03- exdb
v3v=04- chatserver
v4v=05- rankingserver
v5v=06- eventserver
v6v=07- connect server
v7v=08- joinserver
v8v=09- gameserver

Пък когато сложа само GameServer_CS_CW влизам си в акаунта и но не мога да вляза в игра (headbang) някакви идеи ? Давам THANKS :)
 
THANKS YOU DARK ! THE SERVER FILES WORKING only no monster in BC ...
 
10- gameserver_cs_cw в самите сървър файлове които са от тука има това но в startup-a има само тези :
[captions]
v0v=01- dataserver 0
v1v=02- dataserver 1
v2v=03- exdb
v3v=04- chatserver
v4v=05- rankingserver
v5v=06- eventserver
v6v=07- connect server
v7v=08- joinserver
v8v=09- gameserver

пък когато сложа само gameserver_cs_cw влизам си в акаунта и но не мога да вляза в игра (headbang) някакви идеи ? давам thanks :)

пишими по скайпа аз щети помогна
 
sry 4e pisha taka , nqkoi mojili mi kaji za6to , mogat da se hvarlqt full itemi s kodove i kak moga da gi premaxna ?> blagodarq predvaritelno ..
Дропват се с /drop ......
Това са само за гм-та команди.
Можех да я премахнеш от commonserver.cfg има си DisableDropCommand = 0 -disable 1 - enable
 
някои може ли дам и каже как да ли сложа ония за 3 лвл куеста или то си го има,ако го има ми кажете каде е 4е не мога да го намеря.
 
абе хора сложих сървар файловете както е дадено по гуида и като го стартирам ми излиза това...как да го оправя ??



111111111111111-1.jpg
 
  • Like
Reactions: x3mSm
dont post files if not working or if no updates.. whats the use of this files if cannot be use
 
the files are working just fine dude.
Tasted and and working 100%.

тествани са но ето че има нещо щом не тръгват като хората...даже постнах преди вас 1 коментар с снимка на грешката ...обаче никои ни6то не казва
 
Status
Not open for further replies.