[Release] MuServer Season 3 Episode 1

Status
Not open for further replies.
Някой ще каже ли откъде да оправя Танталите че няма?И някой да оправи Blood Castle Devil Square и Chaos Castle няма монстери !!!
 
Last edited:
искам да попитам ако пусна сервер с3 еп1 процесора ми е intel(R) Celeron(R) CPU 2.66GHz 2.68 ГXц 1.50 RAM 2 платки по 256мб и 1 платка 1 гб искам да питам колко хора ще играят макс бес лаг
 
искам да попитам ако пусна сервер с3 еп1 процесора ми е intel(r) celeron(r) cpu 2.66ghz 2.68 Гxц 1.50 ram 2 платки по 256мб и 1 платка 1 гб искам да питам колко хора ще играят макс бес лаг

Зависи и от интернета ::p:
 
ето пик на нета ми :)
y8y5x2hflwocw935tyon.bmp
незнам дали е добър но emeraldmu.com е с такъф нет :)
 
Last edited:
Лично на мен ми ползва 2.5 gb от паметта....
 
okey начи ако някои др не даде др обеснение колко хора ще подържам бес лаг няма да е тази версиа :D
 
DarkMaster имашли пълния пакет за move ?
Press M all maps to warp and move ?
трябват ми за С3 Еп1
 
Офф боже... не се ли научихте вече ??? Това са unpack-нати .dll файлове които всяка анти вирусна ги засича като вирус... така, че можеш да зададеш на AVG-то си или по-точно на Resident Shield-а си да не проверява дерикторията където са ти файловете !!! ;)
 
Имам "малък" проблем :) след като вляза в акаунта и избера герой ме дропва. На какво се дължи това?
 
Абе правя всичко като вляза напиша си ацц и пасс и ми пише Accaunt is invalid какво ще рече , помагайте
 
Абе правя всичко като вляза напиша си ацц и пасс и ми пише accaunt is invalid какво ще рече , помагайте

Ще рече, че Потребителското име което си написал е грешно/ или го няма.
 
Имам Проблем Един мой приятел Пуста Сървъра но GameMasteri-те Са невидими как да го Оправя да се веждат ?
Дали е от Client-a ?
 
Не направих си ацц от едитора направих герой сложих му сет и като си напиша пасса ми пише че е невалиден...
 
да и аз имам същия проблем като на dreamer4y
 
Имам Проблем Един мой приятел Пуста Сървъра но gamemasteri-те Са невидими как да го Оправя да се веждат ?
Дали е от client-a ?

Не е от клиента има един едитор с който може и да са видими и да са невидими ето го и него:

Не направих си ацц от едитора направих герой сложих му сет и като си напиша пасса ми пише че е невалиден...

Вземи с този едитор си адвай предмети и аддвай акаунти. И предполагам, че проблема ти ще се оправи ;)
 

Attachments

  • CzFMuEditorV1_1_.5a.rar
    779.5 KB · Views: 17
backo said:
Не е от клиента има един едитор с който може и да са видими и да са невидими ето го и него:

Да но незнам как се Бачка с тего някакво Обяснение ?

П.П оправех се
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.