[Help] MuServer on Windows 7

MaZaRa7

New Member
Joined
Apr 27, 2010
Messages
251
Reaction score
22
Пичове ще инсталвам Уин 7 ама ще могали да подкарам Му сървър сезон 4?
Казаха ми тука 1 пичове,че немогли Сял сървъра да подкарат незнам кажете да не се хвърлям напразно с инсталацийте без да знам дали е възможно изобщо..
Гледам препоръчва се за някой сървъри ама някой знае ли как се подкарва сървара на 7-цата :)
(sun)
 
Абе и на мен ми викаха че на виста нестава сървър но го направих недей много слушай другите :) пробвай тогава ще разбереш !
 
може аз бях пуснал, ама нещо гс-то крашваше, след това като смених на уиндоус експи се оправи, тъй че ти си решавай, а и зависи колко бита ше слагаш
 
Ами така е без да пробваш неможеш да разбереш дали работи поне на 100% :)
 
Ще пробвам х86 серийте (32бита) не,че неми е добър компютъра ама на 32 бита мисля ,че не прави толкова проблеми ... :)
А да ми препоръчате някоя да си изтегля без да ми прави проблеми с регистрацията...? Windows 7 Ultimate x86 MSDN

Windows 7 Enterprise x86 MSDN

Windows 7 Professional x86 MSDN

Windows 7 Home Premium x86 MSDN

Windows 7 Home Basic x86 MSDN

Windows 7 Starter x86 MSDN
 
Ще пробвам х86 серийте (32бита) не,че неми е добър компютъра ама на 32 бита мисля ,че не прави толкова проблеми ... :)
А да ми препоръчате някоя да си изтегля без да ми прави проблеми с регистрацията...? Windows 7 Ultimate x86 MSDN

Windows 7 Enterprise x86 MSDN

Windows 7 Professional x86 MSDN

Windows 7 Home Premium x86 MSDN

Windows 7 Home Basic x86 MSDN

Windows 7 Starter x86 MSDN

Дръпни си активатор. :)
 
Ще мога ли да подкарам MSSQL 2000 на 7-цата, че това 2005 2 пъти съм го инсталвал и на 10-тата минута съм го махал, защото е отврат.... Също така има ли ODBC-та за 97+99i?
 
Ще мога ли да подкарам MSSQL 2000 на 7-цата, че това 2005 2 пъти съм го инсталвал и на 10-тата минута съм го махал, защото е отврат.... Също така има ли ODBC-та за 97+99i?

Много ясно ,че ще можеж да подкараш. Аз преди подържах стария си сървър на Windows 7. По-долу съм прикъчил ODBC, дано съм ти помогнал :)
 

Attachments

  • ODBC.rar
    757 bytes · Views: 148
Жив и здрав да си. Като инсталирам седмицата ще го тествам. :)
 
Забравих да питам, sygate ще тръгне ли на 7-цата?
 
Аз съм с Windows 7 x64 за му сървър не е много добър вариант според мен. Но аз подкарвам сървър 99b xD Защото като сложа дървеното XP и ми цикли просто нямам хубави chipest drivers.. и си предпочитам 7-цата ще свикнеш
 
Аз съм с Windows 7 x64 за му сървър не е много добър вариант според мен. Но аз подкарвам сървър 99b xD Защото като сложа дървеното XP и ми цикли просто нямам хубави chipest drivers.. и си предпочитам 7-цата ще свикнеш

Според зависи колко рам имаш, може да подкараш и 10-ти сезон!

Windows 2003 Server е направен специално за сервъри, ако на компютъра ще е само сървъра и да кажем хамп, мозила, скайп ти препоръчвам 2003.

Windows XP си е класика в жанра :)

За Windows 7, какво да ти кажа, бива го, но не и за сървъри според мен.
Ще ти дам прост пример, тестван на едно и също ПЦ:
1GB ram / +4Ghz Proccesor Dual Core:
С Windows Server 2003, PF Usage: 94 MB
С Windows XP, PF Usage: 116 / 120 MB
С Windows 7, PF Usage: 600/ 700 MB

Ти си прецени кое е по-добро за сървъра :)

Колкото до това дали може да подкараш S4 на win7, разбира се, трябва ти само ODBC.reg за Win-a :)

Каквото и да решиш, желая ти успех :p
 
Ами до колкото чета из форумите 7-цата е доста по производителна, следователно ще е по-добре за сървъра.
 
Ами до колкото чета из форумите 7-цата е доста по производителна, следователно ще е по-добре за сървъра.

Имал съм сървър "с едни и същи файлове и то на едно и също ПЦ" на XP и на Win7. По-добре върви на XP ! ! ! Не пиша просто да си чеша крастата, изказвам мнение въз основа на тестове ! ! !
 
Имал съм сървър "с едни и същи файлове и то на едно и също ПЦ" на XP и на Win7. По-добре върви на XP ! ! ! Не пиша просто да си чеша крастата, изказвам мнение въз основа на тестове ! ! !

Да вече тествах и аз не съм доволен. 7-цата е само за гъзария и никъде не видях голямата и "производителност"...
 
Да вече тествах и аз не съм доволен. 7-цата е само за гъзария и никъде не видях голямата и "производителност"...

Еми аз няма да тръгна да си измислям, ако излъжа момчето, после ще има "да ме сърби газа" (xaxa)

Няма майтап, седмицата не е за тия работи, дори не знам за какво е :)
 
Windows 7 е направен по-красив от обикновения Windows XP и не става за подръжка на сървъри. Най-добрия Windows за подръжка на сървъри според мен е Windows XP 2003. Той е лек, нетовари и сървъра ще си върви без проблем! Някой предпочитат Windows 7, но това си е тяхен избор. Ако имате мощен компютър няма да имате проблеми със Windows-а. Но без да пробваш неможеж да разбереш как върви :) Затова намери си хубав 32-битов и пробвай :)
 
Най-добрия е windows server 2007... но кой знае пък за там какво ODBC ще ти трябва ^^
 
Windows 7 е направен по-красив от обикновения Windows XP и не става за подръжка на сървъри. Най-добрия Windows за подръжка на сървъри според мен е Windows XP 2003. Той е лек, нетовари и сървъра ще си върви без проблем! Някой предпочитат Windows 7, но това си е тяхен избор. Ако имате мощен компютър няма да имате проблеми със Windows-а. Но без да пробваш неможеж да разбереш как върви :) Затова намери си хубав 32-битов и пробвай :)

(nqh)

По темата:
Windows 7 става за сървър, но ти трябва малко повече рам от обикновенното.