[Help] MuServer on Windows 7

(nqh)

По темата:
Windows 7 става за сървър, но ти трябва малко повече рам от обикновенното.

Объркал съм се, случва се ;)
Не е нужно да се правиш на много велик, с изтъкване на чужди грешки !
 
(nqh)

По темата:
Windows 7 става за сървър, но ти трябва малко повече рам от обикновенното.

Случва се на всеки :)
 
На мен 7-цата не ми прави никви проблеми. И мога да ви кажа че е по производителна но компютрите са ви старички. Абе няма да ви се обяснявам защото ще си защитите XP то . Казвам го от личен опит. Нов компютър Windows 7 ..
 
И имаите напредвит че Windows 7 е нов продукт и със старите игри има проблеми. Това не значи че не е по производителен гледаите в youtube има доказателства че е много по производителен просто трябва да го задоволиш с нужните ресурси. Някои ако има добър компютър нека да сложи 7 да го ползва 1 месец и после да се върне на XP да видите кво дърво ще ви се стори.
 
Ще пробвам х86 серийте (32бита) не,че неми е добър компютъра ама на 32 бита мисля ,че не прави толкова проблеми ... :)
А да ми препоръчате някоя да си изтегля без да ми прави проблеми с регистрацията...? Windows 7 Ultimate x86 MSDN

Windows 7 Enterprise x86 MSDN

Windows 7 Professional x86 MSDN

Windows 7 Home Premium x86 MSDN

Windows 7 Home Basic x86 MSDN

Windows 7 Starter x86 MSDN

Windows 7 Ultimate x86 MSDN това е точния избор аз съм с него нямам никви проблеми.
 
На мен 7-цата не ми прави никви проблеми. И мога да ви кажа че е по производителна но компютрите са ви старички. Абе няма да ви се обяснявам защото ще си защитите XP то . Казвам го от личен опит. Нов компютър Windows 7 ..

Кой ти каза, че ми е стар компютъра?

4 ядрен AMD Phenom 2 - 3.2Ghz
4GB ram

Тествах 7-цата и не видях производителността и. Според мен на XP-то си ми върви 3 пъти по-добре. Както вече казах 7 е само за гъзария.
 
На мен 7-цата не ми прави никви проблеми. И мога да ви кажа че е по производителна но компютрите са ви старички. Абе няма да ви се обяснявам защото ще си защитите XP то . Казвам го от личен опит. Нов компютър Windows 7 ..

Не става на въпрос кое върви с проблем и без !
А на кое върви по-добре и кое е по-оптимално за сървър, а 7-цата спрямо XP и Server 2003 не е по-добра за сървър ! ! !
 
И аз мислех да поствам такава тема разполагам с ново ПС.
4RAM
1GBВИДЕО
3.22Ghz
1TB HARD
OS Windows 7 - 32 bit
Но все още се мисля !
 
Last edited:
Може без проблеми !!! Просто внимаваи малко повече с SQL 2000 :)
 
Най-добрия Windows за правене на Server е XP най-малко лагг най-добро качество :)!!!
 
най-лесно се прави сървъра на XP? По същата логика, ако се замислите щом най-често такива като вас си правят сървърчетата на XP, дали и хакерчетата не са се "специализирали" в ХП-то? Ако толкова искате лек windows, както някой беше казал : "слагайте windows 98", той няма грешка ;)
 
Има гайд с това как да го подкараш на Уин 7 :) Успех :) ии САМО ЦСКА .. объркал си отбора момче ;дд