[Help] MuOnline Server

marazz

New Member
Joined
Apr 5, 2011
Messages
16
Reaction score
2
Здр всички мисля да си направа МУ и се чудя дали ще ми покажете как се прави сървър и сайт щото няма почти никви съвети в нета .. само 3 ама те се копнати един от др (еднакви са) :s благодаря предварително :)
 
Ползвай Търсачката има уроци за почти всичко
 
Като за начало на коя версия искаш да е ?
 
Като за начало Сезон 6 :D
 
:D
Немога да помогна на сезон 6, но ако искаш примерно 97d+99i мога да помогна и с саита и с сървара :)
 
Като за начало може да е сезон 4 ?
 
Ако имаш антивирусна я спри докато сваляш или просто, когато зацепи спри на пауза и пак го пусни да зарежда и при мен е ставало, самоче на 99%.
 
за с6 ква е разликата от 99б+97и ? в смисал допанителни програми иска ли или само сяллевал и хампп някви др изисквания или програми ?
 
Здравеите!! искъм да попитам някой знае ли как се премахва ( когато те убият в арена да не те праща в затвора! или там както е!) моля ви пишете ми скъпе : thebirningwings
 
за с6 ква е разликата от 99б+97и ? в смисал допанителни програми иска ли или само сяллевал и хампп някви др изисквания или програми ?

Разликата е че в с6 има много нови неща.. Допълнителни програми неиска.. и другата разлика е че като тепърва се хващаш по-добре почни с 97д+99и,99б+ защото с6 иска много едит... и малко ще се узориш ;дд

Edit: И за с6 иска малко повечко параметри ;)