[Release] Mu MorgaN Mini Christmas Web

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
This is a very good simple web, my friend :}
Good release!
I think there will be some updates on that soon, if u agree (code + secure, not the template) ;]
 

MadBoy

New Member
Joined
Apr 27, 2008
Messages
805
Reaction score
152
Again Aprroved work by my friend Nice re Morgan
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
I thing the pics are LQ but the idea for the web is very good :)

bwt
Последно време много зехте да се заяждате с MorgaN не искам това да стане и в тази тема!!!!!!!
 

MorgaN

Active Member
Joined
Apr 23, 2008
Messages
714
Reaction score
101
Updated new White Style Web Released !!!!
 

-UnknowN-

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
185
Reaction score
42
This web suck... 5/10 Head menu, only table ?! Are u retard ?!
 

MorgaN

Active Member
Joined
Apr 23, 2008
Messages
714
Reaction score
101
Updated new Funny Style Web Released !!!!
 

wolfvalley

New Member
Joined
Dec 19, 2008
Messages
12
Reaction score
0
ох аиде някои нчма ли да направи нещо с хубава прилична защита и СВЕСЕН дизайн най-накрая ? стига с тея еднотипните крадени модули и шарении-цигании бре !
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
ох аиде някои нчма ли да направи нещо с хубава прилична защита и СВЕСЕН дизайн най-накрая ? стига с тея еднотипните крадени модули и шарении-цигании бре !

Бих напраил но няма кодер на коит да му се занимава да ми кодира дизайните!Само едно фр се нави но и то няя мн време
 

vesichaa

Active Member
Joined
Aug 17, 2008
Messages
522
Reaction score
149
Тоя web не е лош но лично мене неме Кефи !!!
 

wolfvalley

New Member
Joined
Dec 19, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Бих напраил но няма кодер на коит да му се занимава да ми кодира дизайните!Само едно фр се нави но и то няя мн време

абе нестава дума само за дизайни ТУКА е пално с веб-с дето са хаквани 10000 пъти еми като има релиззи поне да стават ако само ще пискате некви боклуци ок ама немисля, че потребителите се кефят на бъгавите веб'с дето има тук в тоя форум реално има 5-6 човека които могат другите кво коментирате поне като не вдявате нищо не даваите СМЕШНИ оценки..

10/10 дизайн
9/10 сигурност

кви са тич простоии някои видял ли е уева??? или само за да имате постове дращите ?? дизайн е пълен ШИТ (анг.) сигурност ми че тч на вируса поне ползвайте неговия релииз, че тука крадено и сабрано .:no::no::no: това ми е мнението на мен.. дано някой се убиди и земе да спре да поства глупави коментари ! само да залъгва хората да ползват скапаните неща дето му родила на някои друг празната глава !


П.С. ено време имаше един лаф: Кражби и продажби. а тука ми прилича на Кражби и РЕЛИИЗИ.

само да трупа постове пууу
 

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
абе нестава дума само за дизайни ТУКА е пално с веб-с дето са хаквани 10000 пъти еми като има релиззи поне да стават ако само ще пискате некви боклуци ок ама немисля, че потребителите се кефят на бъгавите веб'с дето има тук в тоя форум реално има 5-6 човека които могат другите кво коментирате поне като не вдявате нищо не даваите СМЕШНИ оценки..

10/10 дизайн
9/10 сигурност

кви са тич простоии някои видял ли е уева??? или само за да имате постове дращите ?? дизайн е пълен ШИТ (анг.) сигурност ми че тч на вируса поне ползвайте неговия релииз, че тука крадено и сабрано .:no::no::no: това ми е мнението на мен.. дано някой се убиди и земе да спре да поства глупави коментари ! само да залъгва хората да ползват скапаните неща дето му родила на някои друг празната глава !


П.С. ено време имаше един лаф: Кражби и продажби. а тука ми прилича на Кражби и РЕЛИИЗИ.

само да трупа постове пууу


Ама ти не се досещаш много работи , нали ? То неможе от изведнъж ей така без да знае човек ,без да са го виждали хора да направи сайт , който да е ултра- мега добър и да няма хакване ... нали за това е форум да се обсъждат неща, да се поправят грешки и да става все по добре и добре..


П.С ти изобщо имаш ли си на идея "за к'во иде реч" да седнеш и да напишеш сайт ?..

П.С на П.С : Апак ако знаеше изобщо за к'во става дума да направиш сайт ще знаеш ,че тези които изобщо слагат релийз трябява да сме им благодарни ... ти к'во искаш ей тей всичко на готово... еми тогава дай да се слага на escapemu сайта , на bz сайта, операционните системи и всичко...
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Good work MorgaN... I like this temp :)

П.С на П.С : Апак ако знаеше изобщо за к'во става дума да направиш сайт ще знаеш ,че тези които изобщо слагат релийз трябява да сме им благодарни ... ти к'во искаш ей тей всичко на готово... еми тогава дай да се слага на escapemu сайта , на bz сайта, операционните системи и всичко...

Правилно мислиш ;)
 
Last edited:

wolfvalley

New Member
Joined
Dec 19, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Ама ти не се досещаш много работи , нали ? То неможе от изведнъж ей така без да знае човек ,без да са го виждали хора да направи сайт , който да е ултра- мега добър и да няма хакване ... нали за това е форум да се обсъждат неща, да се поправят грешки и да става все по добре и добре..


П.С ти изобщо имаш ли си на идея "за к'во иде реч" да седнеш и да напишеш сайт ?..

П.С на П.С : Апак ако знаеше изобщо за к'во става дума да направиш сайт ще знаеш ,че тези които изобщо слагат релийз трябява да сме им благодарни ... ти к'во искаш ей тей всичко на готово... еми тогава дай да се слага на escapemu сайта , на bz сайта, операционните системи и всичко...


ох стига бе 90% от хората слагащи релиизи са сменили 5 работи в сайта които релиизват още за кво да им блогодаря за тва че им пише скапанич ник ли ???

другото ми да обсъждат с радост бихме участвали в обсаждането всички ... ама то да се
вижда напредака тука релииза е краден от вируса !!! за кво да сам благодарен на тоя дет го е постнал това ???? за тва че е сложил модулите на Вируса ли ? пф че и дизайна сам сигурен не е негов аре стига глупости молч ти се !

на нчкои който е работил правил е нещо дори и да не е сабършенно ЕВАЛА, БРАВО само мога да кажа ама на крадени неща даже некадърно сглобени кво да кажа ? само един :finger: мога да покажа..

яд ме е не. че е некадърник ами че е крал ТРУДА на някои дет са му капали очите еи за това...
просто постъпвам колегиално и защитавам правото на ВИРУС !
 

wolfvalley

New Member
Joined
Dec 19, 2008
Messages
12
Reaction score
0
ако искате релиизи от тоя тип да сложа 500 броя сабери чаркове...

ама после трябва да сте ми благодарни ... :chuckle::chuckle:
 
Last edited:

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
1. wolfvalley - Нека използват мойте модули за това съм ги сложил на релийз ма нека да слагат по 1 Credits :)
2.Благодаря ти че ме защитаваш така :).