[Release] Modules for DarksWeb 0.3

Сега чакам модул Lost Password !!! Така и не го сложиха в тоя web. :) hrizis в теб ми е надеждата да го направиш. :)
 
ми ще опитам, но съм чувал че от там може да те хакнат и трябва да се защитава а аз не съм добър от кум защити :D но ще вида :)
 
Пробвай с това
PHP:
$mins = $rows[1];
$hours = floor($mins/60);
$days = floor($hours/24);
$hours = $hours % 24;
$mins = $rows[1] % 60;

на TotalOnlineTime записва минути не секунди, поне при повечето хора.

на мястото на $rows[1] е твоята променлива за време $row[2]

до тук добре само където кода ще даде грешка защото функцията floor() ако я няма няма как да разбере кода какво да прави :)
 
до тук добре само където кода ще даде грешка защото функцията floor() ако я няма няма как да разбере кода какво да прави :)

Ти пиян ли си?

@ivowe3 - този код ми е познат :D
 
Update +LostPassword тествал съм го само за моят акаунт и бачкаше добре :) ако се сетите за още някое условие кажете :)
 
да чакай аз го прочетох като floar :D много ми се спи :D
 
до тук добре само където кода ще даде грешка защото функцията floor() ако я няма няма как да разбере кода какво да прави :)

нещо не разбрах за какво става дума, но при мен си работи без грешки:)
GrizisMu :)
Edit :
да чакай аз го прочетох като floar много ми се спи
ok :)
 
не мислех много тогава :D но браво сега опитай се да създадеш нещо новичко :)
 
  • Like
Reactions: hrisiz
Браво бе ... Идеално незнам кфо да кажа ... За първи път в тоя форум такава светкавична реакция ... Незнам какво да кажа. :D 100/10 Само 1 незнам защо при Time Rank-a ми излизат от 2ро място не от 1во, на твоя сайт също е така погледни :D ...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: hrisiz
това се получава понеже съм направил в ranking-а да не вади Admin-те и GM-тата но ги отчита в позиция е сега ще го управа :)
Edit: Вече е от първия :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: tarikatchi
Така и така си почнал един change race можеш ли да направиш със stone ??? :D
 
Updated + Zen Рулетка

Според мен (аз така си го правя), не ти трябват толкова if-ове... Може да го направиш rand(0,1); и ако ранд-а е 0 губиш а 1 - печелиш (50/50)... Иначе браво :)
 
Според мен (аз така си го правя), не ти трябват толкова if-ове... Може да го направиш rand(0,1); и ако ранд-а е 0 губиш а 1 - печелиш (50/50)... Иначе браво :)
дам и аз така бях го тръгнал и за мен съм го направил така само че реших 4е някои може да иска да си направи различен процент примерно да не е 50% :)затова е с повече от 2 if-а :)
 
Така пак аз :D. Сложил си Гранд Резет ами направи 1 ранкинг в който да ги изписва ГР-то и да ги подрежда по ГР а и този ранк, който е на index-а да изписва ГР и да ги подрежда по ГР :)
 
Така пак аз :D. Сложил си Гранд Резет ами направи 1 ранкинг в който да ги изписва ГР-то и да ги подрежда по ГР а и този ранк, който е на index-а да изписва ГР и да ги подрежда по ГР :)


виж как е в GrizisMu дали ти харесва и ако искаш ще го кача него ако не ще права друг :) :)
 
А можеш ли да направиш нещо като Contact with US. Като натиснеш там, да ти изкарва едно поле в което да пишеш и като го изпратиш, автоматично да го изпраща на имейл, който съм въвел ?
 
А можеш ли да направиш нещо като Contact with US. Като натиснеш там, да ти изкарва едно поле в което да пишеш и като го изпратиш, автоматично да го изпраща на имейл, който съм въвел ?

за да пуска директни емайли ти трябва SMTP сървър
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Е момчето е направило кодове за всичко ... Като направи би трябвало и guide да даде :) поне до сега беше така :)