[Guide] Mobio / настройки за webshop

някой ще обясни ли на човека защото и аз искам да разбера ( искам да сложа и за германия,полша,македония и румъния)


веднага казвам прави се нова услуга копирате си кода за добавяне на кредити сменяте името слагате колко кредита да дава сменяте ид на новата услуга и я поставате в мобио където ви иска път до скрипта това е цялата философия
 
еееее...газолинчо страшен си брат :) браво
 
някой ако може да ми помогне с тия таблици в Query Analyzer...благодаря предварително
 
останаха ми да разбера как се правят таблиците..за другото го знам вече но колкото и да чета не мога да разбера как ставт тия таблици...то щот съм тъп (speechless)
 
то се е видяло че никой няма да помогне ами благодаря все пак
 
webshopa не ми адва кредити

бро аз правех си4ко както требва да е ма не6то не се полу4ава webshopa си4ко ми вари само аддването на кредити нестава ако некои мойе ми кайе на какво се далжи това много 6те го 4ерпа :p
 
бро аз правех си4ко както требва да е ма не6то не се полу4ава webshopa си4ко ми вари само аддването на кредити нестава ако некои мойе ми кайе на какво се далжи това много 6те го 4ерпа :p

Чест Балгараски езак!
 
някой може ли да обясни по как дават паричките от mobio.bg :D мс предварително :)
 
9.По какъв начин мога да получа парите си?
Можете да получите своите пари като направите заявка за превод. Заявките за превод се изпълняват по банков път след проверка от администратор на Mobio.bg.


Следващият път потърси из сайта (mobio.bg) и сам ще намериш отговори на въпросите си :)
 
Немога да ви разбера какво само задиряте за този български език?
Който както иска ще си пише ако трябва и тука да внимаваме да не направиме някоя правописна грешка незнам къде човек може да се отпусне.. ;) и нека не се отдалечаваме от темата да не се превърне в спам.
10/10 Много полезна тема!!! :)
 
получавам отговор но не и кредити HELP!!
EDIT:Работи
 
Last edited:
Фулл респект за мойте хораа ^_^ Нищо не работя с мобио или с системи и т.н но така си го обяснил че и новак ще го разбере 100% Браво :)
 
Аз нито отговор нито кредити получавам :x
Някои да има представа от каде може да идва този проблем ?
 
Аз нито отговор нито кредити получавам :x
Някои да има представа от каде може да идва този проблем ?

грешен линк към файла?