[Guide] Mobio / настройки за webshop

Ако някой може да направи уебшоп като на девилму с кредитите да дават като някой цъкне на линк да ми пише на скайп cs_manqk12

Безплатно ли ? УАУ
 
Здравейте,

на адреса, който сте посочил с описание на услугата липсват указанията към потребителите. Указанията трябва да включват:
1. Кратък номер, към който ще се изпращат SMS съобщенията;
2. Указания за текста, който трябва да се изпрати като SMS;
3. Цената, която потребителя заплаща за изпращане на SMS към съответния кратък номер;
4. Какво получава потребителя в замяна на изпратения SMS (код за достъп, активиране на услуга или др.).

Моля, изпратете ни адрес с коректно описание на услугата.

може ли някой да направи примерен текст и да каже как да го направя.....защото неискат да ме одобрат :wait:

може да напищете или да дадете на вашия web shop линка да вида как да го направя.Мерси !
 
Здравейте,

на адреса, който сте посочил с описание на услугата липсват указанията към потребителите. Указанията трябва да включват:
1. Кратък номер, към който ще се изпращат sms съобщенията;
2. Указания за текста, който трябва да се изпрати като sms;
3. Цената, която потребителя заплаща за изпращане на sms към съответния кратък номер;
4. Какво получава потребителя в замяна на изпратения sms (код за достъп, активиране на услуга или др.).

Моля, изпратете ни адрес с коректно описание на услугата.

може ли някой да направи примерен текст и да каже как да го направя.....защото неискат да ме одобрат :wait:

може да напищете или да дадете на вашия web shop линка да вида как да го направя.Мерси !


Хората са ти го написали как да го оправиш и къде са ти грешките бе...
 
  • Like
Reactions: diko
Исках да вида готово защото немога да го разбера а не питам дали са ми показали по то4но незнам как да направя описанието.Мерси мн ми помогна ....:headbang:
 
Исках да вида готово защото немога да го разбера а не питам дали са ми показали по то4но незнам как да направя описанието.Мерси мн ми помогна ....:headbang:

Епа дай си skype да видиш колко е лесно.
 
skype

fisherman305 mi e skype pls help me ::S:

п.п гасо ще ми помогнеш ли ?
 
Last edited:
Триабва ли да съм пълнолетен ? 18 ?
На 17 съм мога ли да ползвам услугите на mobio. ?
 
10000000000000/10000000000000 БРАВООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО
 
Триабва ли да съм пълнолетен ? 18 ?
На 17 съм мога ли да ползвам услугите на mobio. ?

Някой ще те гледа ли на колко си ? ^_^
 
Нз :d никаде не пише ,че триабва да съм пълнолетен ,зачудих се.А и да попитам по банкове път с дебитна карта ставали ,защото не разполагам с кредитна (до колкото знам иска 18год.(тъпня) )
 
Някой може ли да сложе някой index.php с кода където трябва да се сложи под </html> че немога да го схвана
 
Ти си машина човече ! Винаги ще те уважавам заради това че винаги помагаш на другите !
 
А как да добавя и 2 ра услуга ?Примерно единия е 2,40 др. 1,20 ?
 
Хубаво е че има работливи хора като теб 10/10 по темата ;)
 
ще можете ли да ми настройте за smszona.com тази функция с кредитите?
 
Урока е изключително полезен!
11/10 :yes:
 
Аз мисля че от smslog.txt и този код:
PHP:
</html>';

$openfile  = 'C:\smslog.txt';
$handle  = fopen($openfile, "r");
$contents  = fread($handle, filesize($openfile));
$linez  = explode("\n", $contents);
$inarray = count($linez);
$i  = 0;
$givecredits = 500;
while($i<$inarray) {
 $data=explode('pay muda ', $linez[$i]);
 $i++;
 mssql_query("exec XCredits '".secure($data[0])."', ".$givecredits.";");
 shoplog("Added ".$givecredits." to <b>".htmlspecialchars(secure($data[0]))."</b> for sending an sms");
}
fopen($openfile, 'w');
?>

Просто не е нужен!Само smslog.php трябва да изглежда така:
PHP:
<?PHP
$item   = $_REQUEST["item"];
$fromnum  = $_REQUEST["fromnum"];
$extid   = $_REQUEST["extid"];

$mobio_remote_addr = "194.12.244.114";
$servID  = 0000;  //Тука пишете servID

$db_serv = '00.00.00.00';  //IP
$db_user = 'sa';               //User
$db_pass = 'xxxxxx';         //Pass
$db_name = 'MuOnline';
$credits_to_add = '500';   //Колко кредити да ви дава 1 SMS

if($_SERVER['REMOTE_ADDR'] == $mobio_remote_addr) {

	$sms_reply = 'Greshka. Spazvaite to4no instrukciite';
	$conn = mssql_connect($db_serv, $db_user, $db_pass);
	if($conn) {
		mssql_select_db($db_name);
		$res = mssql_query("SELECT credits FROM MEMB_CREDITS WHERE memb___id='$item'");
		if(mssql_num_rows($res)>0) {
			mssql_query("UPDATE MEMB_CREDITS SET credits=credits+'$credits_to_add' WHERE memb___id='$item'");
		}else{
			mssql_query("INSERT INTO MEMB_CREDITS (memb___id, credits) VALUES('$item', '$credits_to_add')");
		}
		
		$res = mssql_query("SELECT credits FROM MEMB_CREDITS WHERE memb___id='$item'");
		if(mssql_num_rows($res)>0) {
			$row = mssql_fetch_row($res);
			$sms_reply = "Vashite krediti sa uspeshno zakupeni. Imate {$row[0]} crediti.";
		}

	}
	file("http://mobio.bg/paynotify/pnsendsms.php?servID=$servID&tonum=$fromnum&extid=$extid&message=".urlencode($sms_reply));
}
?>

Поправете ме ако греша!
 
а как да добавя и 2 ра услуга ?примерно единия е 2,40 др. 1,20 ?

някой ще обясни ли на човека защото и аз искам да разбера ( искам да сложа и за германия,полша,македония и румъния)