[Guide] Как да добавим полета за СМС Кредити

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Как да добавим полета за СМС Кредити, в началната страница на Webshop.

Това е много лесен и прост скрипт, който се "инсталира" много лесно и бързо, и Ви улеснява доста :) вместо да си играете по conf файлове или index.

1. Стъпка

отваряме файл "index.php", който се намира в "webshop\modules"

2. Стъпка

добавяме следните редове преди <?


PHP:
<?php
iseedeadpeople();
switch (1) {
	default:
	print '<fieldset class="mu_style2" style="width:500px;padding:5px;padding-top:0px;padding-bottom: 0px;font-family:arial;">';
	print '<legend class="mu_style2" style="padding: 0px;"><b>How to get <font color=red>D.S.</font></b></legend>
	<div align="center">
	<table width="460" cellpadding="0" cellspacing="3">
	<tr>
	 <td class="mu_style">Купете <font color=red>500 T.K.</font> като изпратите SMS c текст <font color=red>pay mudavip '.htmlspecialchars($GLOBALS['mu_user']).'</font> на номер <font color=red>[2260]</font>
	 <br><center>(Услугата е вадлидна единствено за абонати на М-Тел, Глобул и Vivatel, цена за 1 изпратен SMS е 2,40 лв с ддс)</center>
      <tr>
	 <td class="mu_style">Buy <font color=red>800 D.S.</font> darlehen per SMS with text <font color=red>pay mudade '.htmlspecialchars($GLOBALS['mu_user']).'</font> to number<font color=red>[11849]</font>
	 <br><center>(1 SMS gesendet wird 1.99 EUR. Der Service steht nur zur Verfugung, fur die Germans Mobilfunkbetreiber.)</center>
	 <tr>
	 <td class="mu_style">Buy <font color=red>500 D.S.</font> by sending SMS with text <font color=red>pay mudavip '.htmlspecialchars($GLOBALS['mu_user']).'</font> to number <font color=red>[141985]</font>
	 <br><center>(Price for 1 SMS sent is 1.50 EUR. The service is available only for Macedonian mobile operators.)</center>
	</tr></td></b>
	</table></fieldset><br>	
';
}
?>

В примера съм задал вместо КРЕДИТИ (Т.К. Тъмни камъни - това е паричната единица в MuDarkAngels), както и 3 страни България, Германия и Македония.

Просто си редактирайте, моите номера, ключове и цени и всичко е ОК.

mn5qmyr81nxf72ia6kxi.png
 
Браво полезна информация ;)
 
Да бе...


П.С. Доста полезно ,но почти всеки го знае, май...

Ако искаш мога да ти покажа един webshop, как е усран от "почти всеки го знае, май" :)
 
Ако искаш мога да ти покажа един webshop, как е усран от "почти всеки го знае, май" :)

Добре, покажи ми мастъре !
 
Тоя, имам чувството,че не му е мястото в darksteam.....

Напълно те подкрепям!Човека се е постарал да го сложи(за такива като мен),пък ти се правиш на разбирач... ;)
 
Добре, покажи ми мастъре !

Хубаво... ти се занимаваш с Mu от 1 година да речем... не всеки като теб се занимава от толкова време, има и начинаещи, които не знаят как става а искат да го направят. А и DarksTeam е форум за всичко и всеки, ако не бяхме ние с нашите releases, и НЕ лицензирани скриптове, които Ви раздадохме нямаше да знаете и толкова...

1. Открадна се темплейта на Никола и после всеки си приписа credits
2. СМС автоматично добавяне на кредити беше направен от Savoy, след това DarksTeam го преработи да да функционира безотказно понеже Петър, няма време да се занимава с игри постоянно.
3. Моднах onmouseranking, с tops и след това го пуснах в release на DarkAngels web и всеки си приписа заслугите но не казах нищо... а вече всеки го ползва.
4. В кой сървър си вляза при online.php го направих аз за пръв път + показване на IP адрес. (може да е малко но не е ли хитро? И много от Вас го ползват)
5. Системата за referal credits, я имах аз първи само че тогава не update в db и не добавяше кредити и след това пак DarksTeam я модна. (признавам моднатия скрипт го вземах от Дамянчо, но аз го имах вече почти завършен, оставаха ми 2-3 реда и го оставих)

6. 99% съм сигурен че в всички сървъри на Му, ползват и поне по 1 ред от скриптовете на DarksTeam, или са видели от нас и са го направили. И специално за чужденците, които гледат от нас да ми ядът кура защото Българите сме най-добрите "кракери" и винаги измисляме най-добрият, защитен и лесен начин за изграждане на каквито и да било системи или скриптове!. А колкото до Българските сървъри не забравяйте че без DarksTeam щяхте да ревете че през 2 часа Ви "кракват/хакват" сървъра.
 
Gasolincho: не слагай всички под общ знаменател !!!
 
gasolincho: не слагай всички под общ знаменател !!!

Не го правя... просто малко си изпуснах нервите :)
 
Немога да разбера защо се палиш. Такъв съм си човечец , не го правя с цел да се заяждам.

Хубаво... ти се занимаваш с mu от 1 година да речем... не всеки като теб се занимава от толкова време, има и начинаещи, които не знаят как става а искат да го направят. А и darksteam е форум за всичко и всеки, ако не бяхме ние с нашите releases, и НЕ лицензирани скриптове, които Ви раздадохме нямаше да знаете и толкова...

1. Открадна се темплейта на Никола и после всеки си приписа credits
2. СМС автоматично добавяне на кредити беше направен от savoy, след това darksteam го преработи да да функционира безотказно понеже Петър, няма време да се занимава с игри постоянно.
3. Моднах onmouseranking, с tops и след това го пуснах в release на darkangels web и всеки си приписа заслугите но не казах нищо... а вече всеки го ползва.
4. В кой сървър си вляза при online.php го направих аз за пръв път + показване на ip адрес. (може да е малко но не е ли хитро? И много от Вас го ползват)
5. Системата за referal credits, я имах аз първи само че тогава не update в db и не добавяше кредити и след това пак darksteam я модна. (признавам моднатия скрипт го вземах от Дамянчо, но аз го имах вече почти завършен, оставаха ми 2-3 реда и го оставих)

6. 99% съм сигурен че в всички сървъри на Му, ползват и поне по 1 ред от скриптовете на darksteam, или са видели от нас и са го направили. И специално за чужденците, които гледат от нас да ми ядът кура защото Българите сме най-добрите "кракери" и винаги измисляме най-добрият, защитен и лесен начин за изграждане на каквито и да било системи или скриптове!. А колкото до Българските сървъри не забравяйте че без darksteam щяхте да ревете че през 2 часа Ви "кракват/хакват" сървъра.

Съгласен съм с теб. С нашия тийм правим малко изключение. Даже може да се каже ,че повечето неща се измислиха от нас (не всички , но доста)....


едит : а ти ми каза,че не се палиш.
 
Last edited:
Абе аз съм си такъв :) споко... минава ми бързо
 
Хубаво... ти се занимаваш с Mu от 1 година да речем... не всеки като теб се занимава от толкова време, има и начинаещи, които не знаят как става а искат да го направят. А и DarksTeam е форум за всичко и всеки, ако не бяхме ние с нашите releases, и НЕ лицензирани скриптове, които Ви раздадохме нямаше да знаете и толкова...

1. Открадна се темплейта на Никола и после всеки си приписа credits
2. СМС автоматично добавяне на кредити беше направен от Savoy, след това DarksTeam го преработи да да функционира безотказно понеже Петър, няма време да се занимава с игри постоянно.
3. Моднах onmouseranking, с tops и след това го пуснах в release на DarkAngels web и всеки си приписа заслугите но не казах нищо... а вече всеки го ползва.
4. В кой сървър си вляза при online.php го направих аз за пръв път + показване на IP адрес. (може да е малко но не е ли хитро? И много от Вас го ползват)
5. Системата за referal credits, я имах аз първи само че тогава не update в db и не добавяше кредити и след това пак DarksTeam я модна. (признавам моднатия скрипт го вземах от Дамянчо, но аз го имах вече почти завършен, оставаха ми 2-3 реда и го оставих)

6. 99% съм сигурен че в всички сървъри на Му, ползват и поне по 1 ред от скриптовете на DarksTeam, или са видели от нас и са го направили. И специално за чужденците, които гледат от нас да ми ядът кура защото Българите сме най-добрите "кракери" и винаги измисляме най-добрият, защитен и лесен начин за изграждане на каквито и да било системи или скриптове!. А колкото до Българските сървъри не забравяйте че без DarksTeam щяхте да ревете че през 2 часа Ви "кракват/хакват" сървъра.

Гасо , ние сме най-добрите ;) Нали българин е измислил комп ;)
 
Гасо , ние сме най-добрите ;) Нали българин е измислил комп ;)
1: стара тема...
2: коментара ти няма никаква релевенция към нея
3: българин НЕ Е измислил компютъра. Джон Атанасов е създал ИЗЧИСЛИТЕЛНА МАШИНА, която е довела до създаване на главния процесорен юнит... и за това се казва, че е "бащата на компютъра"..

Стига сте говорили на изуст.
 
1: стара тема...
2: коментара ти няма никаква релевенция към нея
3: българин НЕ Е измислил компютъра. Джон Атанасов е създал ИЗЧИСЛИТЕЛНА МАШИНА, която е довела до създаване на главния процесорен юнит... и за това се казва, че е "бащата на компютъра"..

Стига сте говорили на изуст.

Нека другите да кажат , на кой са заслугите да има компютри ? Gaso си е прав , чужденците си присвояват сичко , а ние стоим и гледаме ;)
 
Gaso Полезна тема и аз го ползвах преди тоя скрипт :) има такива като мене се нуждаят от тфа :) 10/10