[AD] MightyMu S5 Exp: 100x Drop: 20%

10/10 брат ;] просто сървъра е страхотен ... спотовете са в изобилие и компенсират малкия експ и за някой играчи висок лвл за рес ;] сайта е много добър ...
КЪСМЕТ
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
Конфигорацията ми харесва, но съм си намислил много добра за хард сървър. Късмет в развитието на сървъра 10/10
 
AirwaveS Търсиш ли Гейм мастъри ?
 
Конфигорацията ми харесва, но съм си намислил много добра за хард сървър. Късмет в развитието на сървъра 10/10

че кво ма интересува кво си си намислил?
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
че кво ма интересува кво си си намислил?

Има и по-добри конфигорации от тази за хард сървър! Просто ми харесва как си го е направил особено сайта! Ти кво се правиш на велик? В форума си просто потребител! Като гледам твойте постове или се заяждаш или се правиш на много велик! Ти си потребител, нищо повече. Тръгнал си да се сравняваш със нас който сме почнали от 1-2 месеца да се учим и все още се учим. Варви се прави пред някой на твойто ниво да видим дали няма станеш за посмешище. Backo, DarkMaster, Dungeon, OmaRuCat, Damian, pafa7a, sNg, Gasolincho, Evo да не забрая ReaL и Mephisto и още много хора. Сравнение с тях ти си една мишка в аквариум. Правиш се на интересен пред тези които по-малко разбират но пред тези момчета които споменах по-нагоре са добри не само във правенето на сървъри, а и помагат винаги когато има някакъв проблем стига да знаят как :)
Затова пред по-слабите си мажага а сравнение с хора от твойта класа си мишка !
 
Тоя дето е правил сайта заслужава една бира

@Elven такава храна в отговор на 5 думи не бях чел от мн време :D
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
Има и по-добри конфигорации от тази за хард сървър! Просто ми харесва как си го е направил особено сайта! Ти кво се правиш на велик? В форума си просто потребител! Като гледам твойте постове или се заяждаш или се правиш на много велик! Ти си потребител, нищо повече. Тръгнал си да се сравняваш със нас който сме почнали от 1-2 месеца да се учим и все още се учим. Варви се прави пред някой на твойто ниво да видим дали няма станеш за посмешище. Backo, DarkMaster, Dungeon, OmaRuCat, Damian, pafa7a, sNg, Gasolincho, Evo да не забрая ReaL и Mephisto и още много хора. Сравнение с тях ти си една мишка в аквариум. Правиш се на интересен пред тези които по-малко разбират но пред тези момчета които споменах по-нагоре са добри не само във правенето на сървъри, а и помагат винаги когато има някакъв проблем стига да знаят как :)
Затова пред по-слабите си мажага а сравнение с хора от твойта класа си мишка !

Извинявай , ама това ли е мястото ?
Като имаш нещо против него му пиши ЛС не в темата ми .
 
Тоя дето е правил сайта заслужава една бира

@Elven такава храна в отговор на 5 думи не бях чел от мн време :D

Това си е чистата истина. И каква храна просто му казвам прави се на тези които не са на неговото ниво изброих му хора които са на неговото!
 
Има и по-добри конфигорации от тази за хард сървър! Просто ми харесва как си го е направил особено сайта! Ти кво се правиш на велик? В форума си просто потребител! Като гледам твойте постове или се заяждаш или се правиш на много велик! Ти си потребител, нищо повече. Тръгнал си да се сравняваш със нас който сме почнали от 1-2 месеца да се учим и все още се учим. Варви се прави пред някой на твойто ниво да видим дали няма станеш за посмешище. Backo, DarkMaster, Dungeon, OmaRuCat, Damian, pafa7a, sNg, Gasolincho, Evo да не забрая ReaL и Mephisto и още много хора. Сравнение с тях ти си една мишка в аквариум. Правиш се на интересен пред тези които по-малко разбират но пред тези момчета които споменах по-нагоре са добри не само във правенето на сървъри, а и помагат винаги когато има някакъв проблем стига да знаят как :)
Затова пред по-слабите си мажага а сравнение с хора от твойта класа си мишка !

на кой са правя я не ма занимавай боклук
 
колко тънкообидни сте... Мога да кажа че oveRLuckEd се е показал (пред мен поне) от всички горе посочените до сега. Хвалите хората горе наскоро един от тези забелязах че му е пораснала работата до небето че и до луната тъй като беше научил Х нови неща но преди няколко дни забелязах че всъщност знае за тях,но незнае какви за + и - на даденото нещо. Не искам да споменавам хора тъй като ще настанат спорове и т.н. Извинявам се за офтопика. Това е един от сайтовете за mu който ми харесва. Успех! Дано се развие и го държиш да не го спреш.
 
Last edited:
колко тънкообидни сте... Мога да кажа че oveRLuckEd се е показал (пред мен поне) от всички горе посочените до сега. Хвалите хората горе наскоро един от тези забелязах че му е пораснала работата до небето че и до луната тъй като беше научил Х нови неща но преди няколко дни забелязах че всъщност знае за тях,но незнае какви за + и - на даденото нещо. Не искам да споменавам хора тъй като ще настанат спорове и т.н.

Мефо прав си, но оверлук му е много голяма работата...
 
Има и по-добри конфигорации от тази за хард сървър! Просто ми харесва как си го е направил особено сайта! Ти кво се правиш на велик? В форума си просто потребител! Като гледам твойте постове или се заяждаш или се правиш на много велик! Ти си потребител, нищо повече. Тръгнал си да се сравняваш със нас който сме почнали от 1-2 месеца да се учим и все още се учим. Варви се прави пред някой на твойто ниво да видим дали няма станеш за посмешище. Backo, DarkMaster, Dungeon, OmaRuCat, Damian, pafa7a, sNg, Gasolincho, Evo да не забрая ReaL и Mephisto и още много хора. Сравнение с тях ти си една мишка в аквариум. Правиш се на интересен пред тези които по-малко разбират но пред тези момчета които споменах по-нагоре са добри не само във правенето на сървъри, а и помагат винаги когато има някакъв проблем стига да знаят как :)
Затова пред по-слабите си мажага а сравнение с хора от твойта класа си мишка !

Не ми се иска да спамя темата, точно на AirwaveS.
Но мога да поспоря за "споменатите по-нагоре", не всички, дори може да се каже малка част от тях само! Другите просто си мерят пишките, не помагат!

Ще помоля от името на AirwaveS, някой модератор да разчисти спам коментарите и нообове, моля спрете да осирате форума. Той вече достатачно е осран!
 
И тебе ли съм минал :D

Варви минавай бабичките от старческите домове. Кво се праиш на интересен ?
Мефо до тези хора които съм изброил винаги съм получавал помощ
 
Варви минавай бабичките от старческите домове. Кво се праиш на интересен ?
Мефо до тези хора които съм изброил винаги съм получавал помощ

Elven не бях ли ясен да спреш да ми спамиш в темата?
Виждам , че пишеш за постове ама поне пиши в друга тема ..
Колкото до @oveRLuckEd , той си е супер пич стига да знаеш как да се отнасяш към него .. Винаги ми е помагал ако имам нужда и то не само на мен ..

Мерси за коментарите .
Edit:Имам скайп да.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Добавени са 5 нови спота ( 2 в Dungeon 3 и 3 в Stadium)
Намалени са цените в PCPoint Shop-a