[AD] MightyMu S5 Exp: 100x Drop: 20%

Има и по-добри конфигорации от тази за хард сървър! Просто ми харесва как си го е направил особено сайта! Ти кво се правиш на велик? В форума си просто потребител! Като гледам твойте постове или се заяждаш или се правиш на много велик! Ти си потребител, нищо повече. Тръгнал си да се сравняваш със нас който сме почнали от 1-2 месеца да се учим и все още се учим. Варви се прави пред някой на твойто ниво да видим дали няма станеш за посмешище. Backo, DarkMaster, Dungeon, OmaRuCat, Damian, pafa7a, sNg, Gasolincho, Evo да не забрая ReaL и Mephisto и още много хора. Сравнение с тях ти си една мишка в аквариум. Правиш се на интересен пред тези които по-малко разбират но пред тези момчета които споменах по-нагоре са добри не само във правенето на сървъри, а и помагат винаги когато има някакъв проблем стига да знаят как :)
Затова пред по-слабите си мажага а сравнение с хора от твойта класа си мишка !
Аз не мисля, че помагам.
На DarkMaster и т.н. - да, но на останалите от форума .. не съм съгласен.
Относно overlucked- познаваме се(не лично) от ... 3 години близо. Преди беше едно Mu Online Player-че, което ме псуваше в BattleZone и... да..
Впоследствие, се пробва в Mu Online бизнеса.. напрай 2-3 лева , колкото да се каже ,че е напраил лев и спря. Обаче, откато спря старите си сървърчета- започна да работи лека-полека , без да бърза по негово си проектче и постигна наистина добър резултат.
Добър уеб ,но това е много по маловажно сравнение с това, че доби знания в областта на програмните езици.
Сега мога да кажа, че са малко тези ,които ВСЕ ОЩЕ посещават този форум и знаят повече от него.
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Аз не мисля, че помагам.
На DarkMaster и т.н. - да, но на останалите от форума .. не съм съгласен.
Относно overlucked- познаваме се(не лично) от ... 3 години близо. Преди беше едно Mu Online Player-че, което ме псуваше в BattleZone и... да..
Впоследствие, се пробва в Mu Online бизнеса.. напрай 2-3 лева , колкото да се каже ,че е напраил лев и спря. Обаче, откато спря старите си сървърчета- започна да работи лека-полека , без да бърза по негово си проектче и постигна наистина добър резултат.
Добър уеб ,но това е много по маловажно сравнение с това, че доби знания в областта на програмните езици.
Сега мога да кажа, че са малко тези ,които ВСЕ ОЩЕ посещават този форум и знаят повече от него.

Със труд се постига всичко! Няма невъзможни неща. Когато искаш добър сайт, добър сървър трябва и ти да се потрудиш!
 
Със труд се постига всичко! Няма невъзможни неща. Когато искаш добър сайт, добър сървър трябва и ти да се потрудиш!

Да , той доста се потруди.
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
След 4 дена най-накрая доживяхме да видим първият герой реснал в сървъра :p
 
10/10 може да го пробвам ако ми харесат спауновете може и да цъкам ;):
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
Има малък проблем за повече информация вижте сайта .
 
AirwaveS едитни си отново сайта (на първа страница кадето пише за сървъра),защото не го отваря :)
 
Много добър сървър играя го от няколко дена и съм много доволен !!!