[LOL] Как да станете хакери

И каква е идеята на темата, че гледам и на вас не ви е много ясна ;)
 
Last edited:
Присмех към големите "хакерчета" ..?
 
veri_bik_hacker_97 ;Д:Д:Д:Д:Д:Д:Д:Д: (голям смях е тая тема) :Д:Д
 
pro_mastera_v_bulgaria-nomer14 v klasa-hakera-machkam nared---
 
be_az_sam_nailudiq_hacker_na_darksteam_mega_ludsam_98 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
mega_giga_pro_impossible_hacked_all_system_mazara7™_1894_hacker4eto
 
детска градина алеле майко, плаче за лок ^^
 
nai_dobria_haker_v_bg_6e_te_nahukam_v_sistemata_ama_az_sam_i_cracker_:D:_1915
 
Не знам защо във всяка тема, която не е свързана с игра, трябва да се спори за нещо и да се обиждате. Доставя ви удоволствие ли, да трупате постове ли, да покажете колко яки обиди сте чули/прочели ?! Не мисля, че на никой от вас му пука какво мисли другия за него. Трупа се спам. Ей сега някой, който току-що се е регистрирал, влезе например тук и в някоя подобна тема, какво ще види ? В началото - добре, забавно и малко по-нататък - почва се някакъв спор, на който в края (дай боже да свърши) ще се смеете, колко тъпо сте се държали и въобще за какво сте се карали, като нямате никаква изгода. Направете си една тема "Обиди" и там се обиждайте колкото си искате, без никой да ви казва, че спамите и че нарушавате правилата.

Абе, тва е добра идея :)
 
Задължително оставете с още по-голям шрифт - msn/skype/icq/mail/yahoo /twitter/facebook/myspace/kefche.com акаунти за да се свържат с вас.

Това ме разби haxhahxahxhaxh
 
Добре това звучи забавно... само 1 нещо не разбрах :) :)
защо толкова много хора сте влезнали в този пост :) :) толкова ли сте надъхани за хакери :D :D иначе някой може да пробва това което е написано от постера :) ако проработи недай си боже... па нека сподели колко време му е отнело :)
 
hasan :D

хакнъто_си_от_хасан (nqh)(nqh)(nqh)(cool)