[LOL] Как да станете хакери

Не само, че си кестен, ами си и девствен. От един ден съм тук малко да се потроля със такива пуканки като теб и виждам, че ти си 100 % келеша на форума. Искаш ли да видим кой какъв е ? Май не си наясно как стоят нещата. Обогати си малко бедното речниче, че този лаф е от на баба ми сватбата. Незнам как в толкова посещаван форум, има още такива тикви като теб. "misho_rb", rb рязан боклук ли трябва да значи ? Не критикувай моя ник, ти никога няма да сбереш джобни за една ризичка. Ако има проблем, кажи, но като гледам си станал достатъчно за резил. Аре духай свестичката и лягай да спиш.
PLMN щом искаш да си покажеш дори и крадения deface, просто си направи рег. във Zone-h.org и направи някой друг mirror не е толкова трудно, пиши да ти дам някой шел, да си направиш и снимка, да напишеш PLMN Above ALL.
Nice (nqh) а ти къв си да ме критикуваш.?!
 
Не знам защо във всяка тема, която не е свързана с игра, трябва да се спори за нещо и да се обиждате. Доставя ви удоволствие ли, да трупате постове ли, да покажете колко яки обиди сте чули/прочели ?! Не мисля, че на никой от вас му пука какво мисли другия за него. Трупа се спам. Ей сега някой, който току-що се е регистрирал, влезе например тук и в някоя подобна тема, какво ще види ? В началото - добре, забавно и малко по-нататък - почва се някакъв спор, на който в края (дай боже да свърши) ще се смеете, колко тъпо сте се държали и въобще за какво сте се карали, като нямате никаква изгода. Направете си една тема "Обиди" и там се обиждайте колкото си искате, без никой да ви казва, че спамите и че нарушавате правилата.
 
Не знам защо във всяка тема, която не е свързана с игра, трябва да се спори за нещо и да се обиждате. Доставя ви удоволствие ли, да трупате постове ли, да покажете колко яки обиди сте чули/прочели ?! Не мисля, че на никой от вас му пука какво мисли другия за него. Трупа се спам. Ей сега някой, който току-що се е регистрирал, влезе например тук и в някоя подобна тема, какво ще види ? В началото - добре, забавно и малко по-нататък - почва се някакъв спор, на който в края (дай боже да свърши) ще се смеете, колко тъпо сте се държали и въобще за какво сте се карали, като нямате никаква изгода. Направете си една тема "Обиди" и там се обиждайте колкото си искате, без никой да ви казва, че спамите и че нарушавате правилата.
Нека да ти отговоря това са едни комплексарчета още наречени като
"Haters" не правят нищо друго овсем да се заяждат,но това е в форума те в истинският живот са пълни мишки!!!
Та заради това си го изкарват тука и се мислят за нещо повече ;) екранаджиййй :s(wasntme)
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
AAAAAAAAAAA JAAAAAAAAAAAA KAO VUK (music) (dance)

Mile Kitic 4 ever (music) (dance)
 
хахахаха тоя е мата хари от сутрин до вечер (xaixai) (beer)

djena - ne stavash (music) (dance2)
 
Ей малки безпишковци, защо не спите ?
 
И ти да лягаш, дупе немито.


ако не ви се спи ето ви малко занимание :)
Телефон: 0897467143 (Според вашата тарифа към Globul) Работно Време от: 15:00 до 19:00 часа. или на 0878796373 по всяко време на денонощието :)
телефонни ласки за жълти стотинки :)
 
Last edited:
ние му казваме секс телефон (nqh)
 
ойш отворковци тва не ви е говорилня :D:
 
Аве оспамихте темата.Дарка чисти последните постове ...
 
Аве оспамихте темата.Дарка чисти последните постове ...

Ти някъква отправна точка ли се явяваш и всички трябва да се срамуваме в ъгъла след това фундаментално твое изказване ?Тя темата по дефолт си е спам. Да не ти рипна бибето че се накокърджи като мексиканско петле пред разгонена кокошнка ?
 
Ти някъква отправна точка ли се явяваш и всички трябва да се срамуваме в ъгъла след това фундаментално твое изказване ?Тя темата по дефолт си е спам. Да не ти рипна бибето че се накокърджи като мексиканско петле пред разгонена кокошнка ?

ти си див селянин (xaixai)
 
Ти някъква отправна точка ли се явяваш и всички трябва да се срамуваме в ъгъла след това фундаментално твое изказване ?Тя темата по дефолт си е спам. Да не ти рипна бибето че се накокърджи като мексиканско петле пред разгонена кокошнка ?

пак ли си пиян ве брат....
 
да не се обърка нещо ?
 
уривай се тогава или за по-лесно се направи че те търсят и се скрий безвъзвратно