[LOL] Как да станете хакери

И ми кажете после,че нему е развинтена фантазията ;)
Иначе забавно :D
 
John_cena_is_hacker_in_batista's_ass_in_wwe_94 - Това е скайпа на John Cena :D
 
4. След това ЗАДЪЛЖИТЕЛНО влизате от истинското си IP, а не от нуубърските проксита(все пак сте луд хакер) и атакувате.
Т'ва кърти (xaixai) Иначе моя ще се
haknah.sa.help.me. (rofl)
 
Elven`Знаем че си умен, но все пак злепоставяш останалите (nqh)
Така като гледам е по-умен от теб.
Нали за това е направено бе , ПИРАТЕ (pirate-sky)
Не намесвайте pirate-sky. Защо ли ? Еми поради простата причина, че тези ламери който пишат Pirate-Sky Crew на смешния им deface, това не ги прави част от crew-то им. Много хора ги мразят, не малко пъти ги DDos-ваха, но те още ги има и без форум те още ще ги има. Да вярно е, че се е напълнило с ламери, спамери etc., но това не прави и самото crew ламери. Това е единствения сайт в България който е свързан с хакерство, като изключим bgworm който ги хакнаха за незнам си кой път. Точно медоти като "amxbans,My Gallery,XSRF и etc" който станаха масови след като се появиха там. Вместо да ги оплювате, помислете кой са изобщо. Гарантирам ви, че не са тези прости user-и от форума.Аз се пиша Lacoste, и какво сега защото има някой който ме имат за ламер трябва да се напиша Lacoste_h4x0r_95, не мисля. Да не говорим, че в linux-bg се водят къде къде по смислени теми, но просто там хората нямат интерес, а й няма особенно много хора. Та хубаво е за тролене, със такива тикви като Micro-Ice, ZeroTample и още доста ламеруги, но не намесвайте и найстина разбиращите от там. ^_^
 
anti toni storaro пак си се на шмъркал от ефтиния боклук
 
Как да станим професионални дефейсари и хакери.. Еми ето как 1-рва стъпка Когато прилагате дефасе слагате вашата улицата и град .. пример : Grad Varna,Ulica Mada Faka 31
2-ра стъпка: Вашия скайп за връска.. пример: ludaka_pro_haker_forever98
3-та стъпка Хаквайте български сайтове и пишете БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО (КАКТО ПРАВЯТ ПОВЕЧЕТО ПРОФЕСИОНАЛНИ ХАКЕРИ :)Включително и този професионалист :cool: http://www.gamesites.cz/amxban/demos/
и 4-та най-важна стъпка влезте в скайпа и кажете на всички че сте станали хакер :)
 
Last edited:
Как да станим професионални дефейсари и хакери.. Еми ето как 1-рва стъпка Когато прилагате дефасе слагате вашата улицата и град .. пример : Grad Varna,Ulica Mada Faka 31
2-ра стъпка: Вашия скайп за връска.. пример: ludaka_pro_haker_forever98
3-та стъпка Хаквайте български сайтове и пишете БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО (КАКТО ПРАВЯТ ПОВЕЧЕТО ПРОФЕСИОНАЛНИ ХАКЕРИ :)Включително и този професионалист :cool: FUCK OFF!
и 4-та най-важна стъпка влезте в скайпа и кажете на всички че сте станали хакер :)
В днешни дни има голяма разлика, между Defacer и Hacker. Има ненормалници който точат милиони от банки, има лудаци който имат ботнети със 20 милиона бота, ако сте чели статии за хакери, ще забележите, че никой не споменава "Вчера хакнаха сайта на еди кой си", но под хакване нямат предвид така нареченото deface-ване. Хакнаха NASA взеха информация за милиони долари. На скоро дори момче (хакер) беше хакнало NASA за да намери информация за извънземните. Преди година турчин ги беше хакнал, но им съобщил. През 99-та година момче на 16 години също ги беше хакнал. Но никой от тях не слага deface ? Защо, защото няма "кирия" от всичко това.
 
Представям си влизам в сайта на НАСА и пише
"Bulgaria above all"
"Hacked by hackera345"

(nqh) (nqh) :D :D :D
 
Как да станим професионални дефейсари и хакери.. Еми ето как 1-рва стъпка Когато прилагате дефасе слагате вашата улицата и град .. пример : Grad Varna,Ulica Mada Faka 31
2-ра стъпка: Вашия скайп за връска.. пример: ludaka_pro_haker_forever98
3-та стъпка Хаквайте български сайтове и пишете БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО (КАКТО ПРАВЯТ ПОВЕЧЕТО ПРОФЕСИОНАЛНИ ХАКЕРИ :)Включително и този професионалист :cool: FUCK OFF!
и 4-та най-важна стъпка влезте в скайпа и кажете на всички че сте станали хакер :)

Как да си направим картинка за дефейс?

1.Пишете ми по скайп.
2.Превеждате ми 10 лева в сметката
3.Получавате си картинката :D:
 
BULGARIA ABOVE ALL!!!
Are You Happy???
Hacked By V.A.L.V.E and FuNcHo

---------------------------------------------------------

e-mail [email protected]

не ни излагайте повече бе...
 
Така като гледам е по-умен от теб.

Не намесвайте pirate-sky. Защо ли ? Еми поради простата причина, че тези ламери който пишат Pirate-Sky Crew на смешния им deface, това не ги прави част от crew-то им. Много хора ги мразят, не малко пъти ги DDos-ваха, но те още ги има и без форум те още ще ги има. Да вярно е, че се е напълнило с ламери, спамери etc., но това не прави и самото crew ламери. Това е единствения сайт в България който е свързан с хакерство, като изключим bgworm който ги хакнаха за незнам си кой път. Точно медоти като "amxbans,My Gallery,XSRF и etc" който станаха масови след като се появиха там. Вместо да ги оплювате, помислете кой са изобщо. Гарантирам ви, че не са тези прости user-и от форума.Аз се пиша Lacoste, и какво сега защото има някой който ме имат за ламер трябва да се напиша Lacoste_h4x0r_95, не мисля. Да не говорим, че в linux-bg се водят къде къде по смислени теми, но просто там хората нямат интерес, а й няма особенно много хора. Та хубаво е за тролене, със такива тикви като Micro-Ice, ZeroTample и още доста ламеруги, но не намесвайте и найстина разбиращите от там. ^_^

Знам, но все пак ти къв си бе, хуй с косми?
 
Какво аз ? Давам пример дето някфи прота хакват бългърски сайт и пишат БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО се пак имат желязна логика ;P И това което казах по-горе е на ташаК никой ли не разбра X_v
 
Last edited:
Знам, но все пак ти къв си бе, хуй с косми?
Не само, че си кестен, ами си и девствен. От един ден съм тук малко да се потроля със такива пуканки като теб и виждам, че ти си 100 % келеша на форума. Искаш ли да видим кой какъв е ? Май не си наясно как стоят нещата. Обогати си малко бедното речниче, че този лаф е от на баба ми сватбата. Незнам как в толкова посещаван форум, има още такива тикви като теб. "misho_rb", rb рязан боклук ли трябва да значи ? Не критикувай моя ник, ти никога няма да сбереш джобни за една ризичка. Ако има проблем, кажи, но като гледам си станал достатъчно за резил. Аре духай свестичката и лягай да спиш.
PLMN щом искаш да си покажеш дори и крадения deface, просто си направи рег. във Zone-h.org и направи някой друг mirror не е толкова трудно, пиши да ти дам някой шел, да си направиш и снимка, да напишеш PLMN Above ALL.
 
Last edited:
Не само, че си кестен, ами си и девствен. От един ден съм тук малко да се потроля със такива пуканки като теб и виждам, че ти си 100 % келеша на форума. Искаш ли да видим кой какъв е ? Май не си наясно как стоят нещата. Обогати си малко бедното речниче, че този лаф е от на баба ми сватбата. Незнам как в толкова посещаван форум, има още такива тикви като теб. "misho_rb", rb рязан боклук ли трябва да значи ? Не критикувай моя ник, ти никога няма да сбереш джобни за една ризичка. Ако има проблем, кажи, но като гледам си станал достатъчно за резил. Аре духай свестичката и лягай да спиш.
PLMN щом искаш да си покажеш дори и крадения deface, просто си направи рег. във Zone-h.org и направи някой друг mirror не е толкова трудно, пиши да ти дам някой шел, да си направиш и снимка, да напишеш PLMN Above ALL.

Намери ме в скайп: plmnnnnn 4-n
 
рязан боклук

Напрао му го сложи (rofl)
Lacoste респект брат :drinks_drunk: