[Logo] 100% By Lesh0

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
Ето едни логота и wallpapers направени от мен !!! Всичко е правено от мене !:












Надявам се да ви харесат :angel2:
 

-UnknowN-

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
185
Reaction score
42
4/10 Никаква симетрия между обектите и бекграунда... И щом са направени от теб, защо го натякваш 2 пъти в поста си? Това е излишно според мен...
 
Last edited:

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Сичко значи от до да е от тебе а не да направиш няколко ефекта :d
 

-UnknowN-

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
185
Reaction score
42
Незнам просто не ми харесват :) и другото което е, не съм фен на анимето :)
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
7/10 Според мене са добре като за начинаещ, поне може да ги прави по-добре от мене !
 

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
аз съм го прашил от до не само ефектите !! а до тва че Unknown ме мрази не означава да дава тъкива оценки!! Мерси на Xaphan
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Значи искаш да кажеш че си фанал белия лист и си нарисувал сички гирой глупости там тъй ли (think)
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
аз съм го прашил от до не само ефектите !! а до тва че Unknown ме мрази не означава да дава тъкива оценки!! Мерси на Xaphan

Виж сега за -UnknowN не си прав. Според мене той не те мрази. Просто критериите са му много големи за това ти е дал малка оценка и затова ти е направил такава забележка, не заради друго :yes:!
 

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
Evolution ти на къв се правиш не мога да разбера на големия разбирач ли Аз като ти гледам подписа е само 1 текст си изстрал отгоре и тва е !!
 

vadesor

New Member
Joined
Jul 29, 2008
Messages
72
Reaction score
14
evolution ти на къв се правиш не мога да разбера на големия разбирач ли Аз като ти гледам подписа е само 1 текст си изстрал отгоре и тва е !!

А ти какво си направил? Нито можеш да режеш, нито нищо..
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
Хубави са, но последните два ми харесват най-много. Иии... анимето съкс ;)
 

Damian

Team Member
Joined
Jun 12, 2008
Messages
623
Reaction score
583
Аве тфа че -UnknowN- ти дава малка оценка значи другия път да се постараеш да направиш нещо по-добро а не да стоиш пак на същото ниво.Плюс тфа не 5/10 стават
 

-UnknowN-

New Member
Joined
Apr 14, 2008
Messages
185
Reaction score
42
Като стана дума за блийч ето един wallpaper който направих днес...
1141082_orig.jpg
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
evolution ти на къв се правиш не мога да разбера на големия разбирач ли Аз като ти гледам подписа е само 1 текст си изстрал отгоре и тва е !!

Е мулчи бе не съм се заял просто рендерите не са твои бе а до сига ми ако си мислиш че е само текст ....
 

VaSkYyYyYyYyYy

New Member
Joined
Sep 30, 2008
Messages
33
Reaction score
0
Като стана дума за блийч ето един wallpaper който направих днес...
1141082_orig.jpg

Първо казваш, че не си фен на "анимето" , малко след това правиш Wallpaper :chuckle:
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
предлагам ви да спрете да спорите,тъи като знам че нито един няма да отстъпи ще помоля някои от екипа на форума да затвори темата.
Не сме длъжни да гледаме хранилките ви!
 

Ludicross

New Member
Joined
Sep 23, 2008
Messages
469
Reaction score
68
Всеки си има мнение и предпочитания, нали така ?? На мен не ми харесват толкова, но съм виждал други които си правил и доста са ми харесвали. Като например тея двете новите в подписа на Xaphan :):p
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Всеки си има мнение и предпочитания, нали така ?? На мен не ми харесват толкова, но съм виждал други които си правил и доста са ми харесвали. Като например тея двете новите в подписа на xaphan :):p

Едната (горната) съм е праил аз ... а по темата мисля 4е верно треа се затвори...
 

DoKToPa

Active Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
368
Reaction score
46
Като стана дума за блийч ето един wallpaper който направих днес...
1141082_orig.jpg

-UnknowN- този wallpaper бих казал че го има в Google но е по друг начин(без някой работи) и мисля че си го копирал от там но иначе като оценка 10/10 защото си се постарал доста добре...

А ето го и оригинала:
bleach-myIchigo1600.jpg
[/QUOTE]
 
Last edited: