[Logo] 100% By Lesh0

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
Ето едни логота и wallpapers направени от мен !!! Всичко е правено от мене !:












Надявам се да ви харесат :angel2:
 
4/10 Никаква симетрия между обектите и бекграунда... И щом са направени от теб, защо го натякваш 2 пъти в поста си? Това е излишно според мен...
 
Last edited:
Сичко значи от до да е от тебе а не да направиш няколко ефекта :d
 
Незнам просто не ми харесват :) и другото което е, не съм фен на анимето :)
 
7/10 Според мене са добре като за начинаещ, поне може да ги прави по-добре от мене !
 
аз съм го прашил от до не само ефектите !! а до тва че Unknown ме мрази не означава да дава тъкива оценки!! Мерси на Xaphan
 
Значи искаш да кажеш че си фанал белия лист и си нарисувал сички гирой глупости там тъй ли (think)
 
аз съм го прашил от до не само ефектите !! а до тва че Unknown ме мрази не означава да дава тъкива оценки!! Мерси на Xaphan

Виж сега за -UnknowN не си прав. Според мене той не те мрази. Просто критериите са му много големи за това ти е дал малка оценка и затова ти е направил такава забележка, не заради друго :yes:!
 
Evolution ти на къв се правиш не мога да разбера на големия разбирач ли Аз като ти гледам подписа е само 1 текст си изстрал отгоре и тва е !!
 
evolution ти на къв се правиш не мога да разбера на големия разбирач ли Аз като ти гледам подписа е само 1 текст си изстрал отгоре и тва е !!

А ти какво си направил? Нито можеш да режеш, нито нищо..
 
Хубави са, но последните два ми харесват най-много. Иии... анимето съкс ;)
 
Аве тфа че -UnknowN- ти дава малка оценка значи другия път да се постараеш да направиш нещо по-добро а не да стоиш пак на същото ниво.Плюс тфа не 5/10 стават
 
Като стана дума за блийч ето един wallpaper който направих днес...
1141082_orig.jpg
 
evolution ти на къв се правиш не мога да разбера на големия разбирач ли Аз като ти гледам подписа е само 1 текст си изстрал отгоре и тва е !!

Е мулчи бе не съм се заял просто рендерите не са твои бе а до сига ми ако си мислиш че е само текст ....
 
Като стана дума за блийч ето един wallpaper който направих днес...
1141082_orig.jpg

Първо казваш, че не си фен на "анимето" , малко след това правиш Wallpaper :chuckle:
 
предлагам ви да спрете да спорите,тъи като знам че нито един няма да отстъпи ще помоля някои от екипа на форума да затвори темата.
Не сме длъжни да гледаме хранилките ви!
 
Всеки си има мнение и предпочитания, нали така ?? На мен не ми харесват толкова, но съм виждал други които си правил и доста са ми харесвали. Като например тея двете новите в подписа на Xaphan :):p
 
Всеки си има мнение и предпочитания, нали така ?? На мен не ми харесват толкова, но съм виждал други които си правил и доста са ми харесвали. Като например тея двете новите в подписа на xaphan :):p

Едната (горната) съм е праил аз ... а по темата мисля 4е верно треа се затвори...
 
Като стана дума за блийч ето един wallpaper който направих днес...
1141082_orig.jpg

-UnknowN- този wallpaper бих казал че го има в Google но е по друг начин(без някой работи) и мисля че си го копирал от там но иначе като оценка 10/10 защото си се постарал доста добре...

А ето го и оригинала:
bleach-myIchigo1600.jpg
[/QUOTE]
 
Last edited: