[AD] LinkosMu 99b Exp: 60x Drop: 40%

"Нещото" писано от него, което ползвам и до ден днешен е Vote Reward системата, за която съм си платил. Не съм сигурен точно какъв му е проблема, но не ме и интересува. Аз съм чист пред съвестта си.

Абе... ей мърльо, почна да ме дразниш. Туко що се регистрирах - нали виждам, че всички модули са същите: не докосвани от както съм ги написал аз. Това че си сменил дизайна, и добавил някви новости, не ти преписва правата. Това беше просто един гол webshop, който ми го изпрати Mephisto (bow), и го направих на сайт, който ползваш и до ден днешен, смотаняк. Принципно ме боли х*я вече за всичко, но ти си просто едно нищожество и незаслужаваш нищо. Дано със тази чиста "съвест" за която говориш с нея да гориш в ада.
 
  • Haha
Reactions: Diyan and dota-sdso
Абе... ей мърльо, почна да ме дразниш. Туко що се регистрирах - нали виждам, че всички модули са същите: не докосвани от както съм ги написал аз. Това че си сменил дизайна, и добавил някви новости, не ти преписва правата. Това беше просто един гол webshop, който ми го изпрати Mephisto (bow), и го направих на сайт, който ползваш и до ден днешен, смотаняк. Принципно ме боли х*я вече за всичко, но ти си просто едно нищожество и незаслужаваш нищо. Дано със тази чиста "съвест" за която говориш с нея да гориш в ада.
А ти какви права имаш върху кода, че претендираш за нещо? (no offence)
 
Абе... ей мърльо, почна да ме дразниш. Туко що се регистрирах - нали виждам, че всички модули са същите: не докосвани от както съм ги написал аз. Това че си сменил дизайна, и добавил някви новости, не ти преписва правата. Това беше просто един гол webshop, който ми го изпрати Mephisto (bow), и го направих на сайт, който ползваш и до ден днешен, смотаняк. Принципно ме боли х*я вече за всичко, но ти си просто едно нищожество и незаслужаваш нищо. Дано със тази чиста "съвест" за която говориш с нея да гориш в ада.

Незнам какво си гледал и къде си се регистрирал, но сайта няма нищо общо с този, който ти беше писал и който "никой друг освен мен" нямаше да има. Сайта е на основата на този https://darksteam.net/threads/hanuka-web.17731/, с добавки и промени, които съм правил аз, PayPal системата ми я направи Damian, за допълнителна защита и оптимизация за responsiveness ми помогна pafa7a, а дизайна ми го направи и code-на r00tme. Повтарям за, забравих вече кой път, единственото твое нещо, което ползвам в момента е vote reward системата. Отново ще повторя, пак за незнам кой път, релийзнах сайта който ти ми продаде за community-то, защото ти не си спази уговорката а именно - "Този уебсайт ще го имаш само ти и никой друг", а после го продаде на двама-трима души. Поне да му беше сменил дизайна - нямаше да ме е яд чак толкова. Последно уточнение за уеб шопа, който си споменал по-горе - уеб шоп-а, който ползвам в момента е този, който мнозинството ползват за старите версии, а именно този на Savoy. Дизайна го коригира r00tme. Уеб шопа на "твоя" сайт работеше за версии Season 3 и нагоре. Нямам представа от къде реши, че ползвам уеб шоп от онзи пробит незащитен келев уеб дето беше сглобил от кол и въже. И последно нещо, моето дете - много искам да дойдеш и да ми кажеш "мърльо" и "смотаняк" в лицето, да ти демонстрирам как се пада по врат със счупен нос.
 
А ти какви права имаш върху кода, че претендираш за нещо? (no offence)

Никакви - ползвания код е от най-различни релийзи в DarksTeam. Това ми го е казвал той самия. Бях решил да си платя тогава на някой да сглоби един уеб с vote reward, тъй като нямах никакво време, а исках да си държа сървъра на линия с някакъв "различен" уеб от останалите. Иначе като цяло се оказа, че основно в главата има ако, дето цапа и мирише.