[AD] LinkosMu 99b Exp: 60x Drop: 40%

Zdr Dido. Predpolagam che shte othvurlish moite idei, no vse pak bih jelal da si probvam kusmeta :D. xp to e prekaleno malko za men. I az kato teb sum v london i znaesh kak e polojenieto ot kum svobodno vreme tuk. Moje li da rechem xp da bude 400x no spotovete spawnovete da sa drasti4no namaleni ( da rechem 10 spawna/spota kato cqlo v celiqt server). Eventi kato bc , ds i cc da davat 2en exp. to4kite na res 400 (taka shte ti trqbvat blizo 300 resa do max) i nai vajnoto neshto e da se triqt itemite pri restart.ako si zabravil predmetite si izgarqsh (old school). P.S nito te kritkuvam ,nito se opitvam da ti kazvam kakvo da pravish vse pak servera si e tvoi. tova e prosto moeto mnenie kato konfiguracia. taka nqma da se reska mnogo bavno no i 300 resa pri tolkova malko monsteri shte si iziskvat vremeto i shte namali afk to drastichno sushto.
 
Zdr Dido. Predpolagam che shte othvurlish moite idei, no vse pak bih jelal da si probvam kusmeta :D. xp to e prekaleno malko za men. I az kato teb sum v london i znaesh kak e polojenieto ot kum svobodno vreme tuk. Moje li da rechem xp da bude 400x no spotovete spawnovete da sa drasti4no namaleni ( da rechem 10 spawna/spota kato cqlo v celiqt server). Eventi kato bc , ds i cc da davat 2en exp. to4kite na res 400 (taka shte ti trqbvat blizo 300 resa do max) i nai vajnoto neshto e da se triqt itemite pri restart.ako si zabravil predmetite si izgarqsh (old school). P.S nito te kritkuvam ,nito se opitvam da ti kazvam kakvo da pravish vse pak servera si e tvoi. tova e prosto moeto mnenie kato konfiguracia. taka nqma da se reska mnogo bavno no i 300 resa pri tolkova malko monsteri shte si iziskvat vremeto i shte namali afk to drastichno sushto.

Да, прав си, че ще отхвърля предложението. Основната ми идея за сървъра като цяло беше това, което е в момента, а именно - необходимост от повече време игра, за да достигнеш максимума. Отделил съм много време, за да премисля всичко и смятам, че конфигурацията е перфектно балансирана в момента откъм EXP, DROP, RES LEVEL, POINTS PER RESET и така нататък. Още повече - сървъра няма да бъде рестартиран повече. Все пак има неща, които все още трябва да добавя, а именно:

- Още един BOSS в допълнителна локация;
- Куестове за героите от 50 до 100 reset-a;
- Куестове за героите над 100 reset-a;
- Евентуално допълнителни автоматизирани евенти като "hide & seek", "sky event", "scramble" с различни награди;

Надявам се това да запази интереса към сървъра и за в бъдеще. Ако имаш други идеи, които евентуално биха могли да се осъществят и не са в разрес със концепцията - моля те да ги споделиш. Това всъщност се отнася до всеки, които евентуално има идеи. И все пак - благодаря още веднъж за предложенията.
 
Хубаво си пресметнал всичко ама на 60 опит да ти играе някои една година за да качи макс....
Тея 6 човека ми се виждат безработни или някакви откачени :D
Не съм влизал никога в сървъра ти защото фън не играя обаче и тоя хард ебаси харда брат :D то и webzen не е толкова хард..
Предлагам ти да си направиш поне ресовете да дават точки до 100/150 реса "примерно" и нагоре който иска да си реска за фън, или за някви подаръци на еди си колко реса айтъми и тн.
 
Хубаво си пресметнал всичко ама на 60 опит да ти играе някои една година за да качи макс....
Тея 6 човека ми се виждат безработни или някакви откачени :D
Не съм влизал никога в сървъра ти защото фън не играя обаче и тоя хард ебаси харда брат :D то и webzen не е толкова хард..
Предлагам ти да си направиш поне ресовете да дават точки до 100/150 реса "примерно" и нагоре който иска да си реска за фън, или за някви подаръци на еди си колко реса айтъми и тн.

Интересен поглед над нещата. Благодаря, наистина ще помисля за евентуални промени. Всъщност не се ресва чак толкова трудно и не отнема чак толкова време до макс статс. Въпреки това ще помисля над погледа ти над нещата.
 
Как не те е срам да използваш написано от мен, и до ден днешен, да си преписваш правата. Нищожество си, и такъв ще си останеш.
 
Last edited:
Как не те е срам да използваш написано от мен, и до ден днешен, да си преписваш правата. Нищожество си, и такъв ще си останеш.

Не че съм против теб или защитавам него, обаче ако си писал нещо и си го споделил с някой, то вече е общо..
Тези работи се учат в първи клас готин.
Така че в тоя момент ти сам се излагаш като претендираш за собствения си труд , въпреки че вече си го споделил.
От другия път си знай да не даваш като ще те е яд после..
Аз лично бих се радвал вместо да се ядосвам, че някой е харесал нещо направено от мен.
 
Не че съм против теб или защитавам него, обаче ако си писал нещо и си го споделил с някой, то вече е общо..
Тези работи се учат в първи клас готин.
Така че в тоя момент ти сам се излагаш като претендираш за собствения си труд , въпреки че вече си го споделил.
От другия път си знай да не даваш като ще те е яд после..
Аз лично бих се радвал вместо да се ядосвам, че някой е харесал нещо направено от мен.

"Нещото" писано от него, което ползвам и до ден днешен е Vote Reward системата, за която съм си платил. Не съм сигурен точно какъв му е проблема, но не ме и интересува. Аз съм чист пред съвестта си.
 
  • Like
Reactions: Dude