Just...Idea!

xahxhahxahxah самата "неалчност" той човека не заради парите... заради нас ще го направи ама покрай нас и някоя стотинка да изкара :D:D:D
 
xahxhahxahxah самата "неалчност" той човека не заради парите... заради нас ще го направи ама покрай нас и някоя стотинка да изкара :D:D:D

Дай ми един дюнер за живота...то не ми е зарид парите за живота ми дай... (nqh)
 
Добре.. Всеки казва бъг тук има бъг там има дупка тук- там друг ще каже "Тъпи П**али що напрайте дупка в сайта бе пу*** " (личен опит).
Защо всички 'най-големи' (DM , real , newguy , after-a, virus,etc) не неправят перфектния сайт (без нито една пукнатина,не дупка даже и за owner-a му да няма) И сървър файлове с които да се заемат и примерно да направят сървъри s3ep1 , 97d , s5 . Да са перфектни 100% Bugless , и така....

И какво ще се хванат ще го направят перф и някое дете ще изтрие кредитите и за какво са го правили?Никога повече някои от форума няма да се хване с такива глупости...осфен шефа с фаиловете....
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
И какво ще се хванат ще го направят перф и някое дете ще изтрие кредитите и за какво са го правили?Никога повече някои от форума няма да се хване с такива глупости...осфен шефа с фаиловете....

Има много начини да направиш сайта да неможе да работи без кредити ;):
 
ами могат да го направят кодиран или нз.. да не може да се променя нищо а да има някакъв конфигурационен файл от който да се променя името и т.н :)
 
ами могат да го направят кодиран или нз.. да не може да се променя нищо а да има някакъв конфигурационен файл от който да се променя името и т.н :)

Просто се прави един домейн, през който се точи дадена информация.
Примерно SQLUN и кредитите.
SQLUN по подразбиране се задава 'sa' ,а кредитите.. е ясно.
Съответно махнеш ли кода, през който се дърпа тази информация- изгаряш.

Става така, че тези, които са ламери, няма да могат да променят кредите,а тези ,които могат да пренапишат кода- няма да го направят.

Това е една проста идея, която ми дойде на акъла.
 
Вижте к'во пише сички " филмар " като не ви харесва тихо !
Бахти бунаците сте! Разбира се ,че ще иска много време и усилия... Logicial.
Ем зат'ва е така в българия си играем на "Прееби другарче".
Universal написах тези които ги знам по-известните с по-добрите сървъри . Това значи че разбират. Моля не се сърдете тези които ги няма в горния списък...
Разбира се това е само идея . Всичко е възможно... DM [ Files ] Killer4eto [ site ] И т.н.
Естествено решението е тяхно .. Ако искате добре.. Ако не здраве да е.
 
Ии тва бах му майката кви психо трилъри се развиват в форума просто е нереално...
Който иска хубав сайт отива и брой пари,за без пари толкос получавате шелове ъплоуд скриптове и куп други глупости.
 
Ии тва бах му майката кви психо трилъри се развиват в форума просто е нереално...
Който иска хубав сайт отива и брой пари,за без пари толкос получавате шелове ъплоуд скриптове и куп други глупости.
Не съм съгласен.
 
Може да се криптира сайта,така че да не се махат Credits.

Всички лапета които махат Credits,са не'кви ламер-о- нуубз които
int от short не могат да различат,а тези които знаят,го правят за кеф,да си тестнат Skillz-овете,и може би да докладват за леснотата на алгоритъма,следователно един добре obfuscated сайт ще свърши добра работа.
 
Може да се криптира сайта,така че да не се махат Credits.

Всички лапета които махат Credits,са не'кви ламер-о- нуубз които
int от short не могат да различат,а тези които знаят,го правят за кеф,да си тестнат Skillz-овете,и може би да докладват за леснотата на алгоритъма,следователно един добре obfuscated сайт ще свърши добра работа.

ти толкинг на ми ?
 
Credits са най-малкият проблем. /въпреки, че даден криптиран код винаги може да се декодира!/
Най-големият е, може би, времето, което ще бъде отнето за направата на сайта/с. файловете...
Винаги при първи release има нещо пропуснато/нещо незащитено/нещо грешно (най-много проблеми се появяват, когато върху проекта работят повече от 2ма - а и 2ма са много :) ).

С това не казвам, че няма да се заловя да напиша някой ред (някой web) сам :}
Успех!
 
ReaL написа коментар ли ве :О от кога не бе писал
 
Credits са най-малкият проблем. /въпреки, че даден криптиран код винаги може да се декодира!/
Най-големият е, може би, времето, което ще бъде отнето за направата на сайта/с. файловете...
Винаги при първи release има нещо пропуснато/нещо незащитено/нещо грешно (най-много проблеми се появяват, когато върху проекта работят повече от 2ма - а и 2ма са много :) ).

С това не казвам, че няма да се заловя да напиша някой ред (някой web) сам :}
Успех!

Ето такива отговори ми харесват... Точно ясно . Така и така ако трябва ще се заема с това и това.

Съгласен съм с ReaL , но винаги могат да се поправят тези пропуски. Така че ако искате пробвайте.. Аз бих помогнал с каквото мога.
 
  • Like
Reactions: ReaL
Credits са най-малкият проблем. /въпреки, че даден криптиран код винаги може да се декодира!/
Най-големият е, може би, времето, което ще бъде отнето за направата на сайта/с. файловете...
Винаги при първи release има нещо пропуснато/нещо незащитено/нещо грешно (най-много проблеми се появяват, когато върху проекта работят повече от 2ма - а и 2ма са много :) ).

С това не казвам, че няма да се заловя да напиша някой ред (някой web) сам :}
Успех!


+ 1 от мене сериозни хора му се викат на хората като ReaL :)
 
Credits са най-малкият проблем. /въпреки, че даден криптиран код винаги може да се декодира!/
Най-големият е, може би, времето, което ще бъде отнето за направата на сайта/с. файловете...
Винаги при първи release има нещо пропуснато/нещо незащитено/нещо грешно (най-много проблеми се появяват, когато върху проекта работят повече от 2ма - а и 2ма са много :) ).

С това не казвам, че няма да се заловя да напиша някой ред (някой web) сам :}
Успех!
Secirity Trough Obscurity :).

Общо взето,знаещия човек,няма да декодира,за да си сложи Credits,и да го продава/релийзва като свое,това го правят само ламерите.А ламерите за това са ламери че няма да могат да го декодират.
2-ма са достатъчно.Дизайнер и Програмист,друго не ти трябва.
BETA е уникално явления,ще си го тестнеш локално.Ще разгледаш всяка възможна дупка.Ще дадеш на колега да разгледа и така.Чуждите грешки по лесно се намират от собствените :).
 
Знам как ще тръгнат, посъществуват и свършат нещата /проектът/
10тина пъти съм минавал през точките, които даде Elven.
Повечето знаете как седят нещата.
Ламерите, са си ламери, независимо от какво животно иде коренът на думата :)
И най-голямото такова животно чрез помощта на Uncle Googly би усетило миризмата на ефикасен начин за декриптиране на даден php код и би разказало на приятелчетата си от обора. Но това ни най-малко не би трябвало да ни интересува /не сме алергични към ламите/.
Някои не ме разбраха относно release-a на каквито и да е файлове... Това, което написах относно грешките/дупките/др. проблеми се отнасяха за първият release /BETA както ти самият каза/. Ясно е, че всичко може да се поправи /updates/, но тук пак опираме до Въпросът за Свободното Време /ВСВ/ и Мотивът за Осъвършенстване :)

Започваме проект с колегата EvoLuTioN /web за MU/ веднага след като завършим проекта ReXploiT.
 
  • Like
Reactions: pafa7a