Just...Idea!

не всичко е пари бе. Както виждате в форума има и свесни хора които го правят за вас . ЕВАЛА ReaL !
 
ReaL .. Напълно си прав.. 100% Някой ламер ще завиди ако се усъществи.. Въпросът е да не обръщаме внимание на тези пееееееееееееееееерасчета , тази тема я направих защото минах през 6 сървъра на MU и като влезна ставам 10-11 ресс и 1-я рес ми идва и ме тупалка на 1 хит (от сайта виждам ресове..) Така че ако това се осъществи може би ще има 500+ Online ..
 
Защо трябва да се криптират сайтовете и слагат кредити? Моето мнение е, че щом някой реши да сподели нещо той го прави безплатно освен (ако не е някакъв trial продукт, който след това се закупува). Вместо да се мисли положително как може да бъде осъществен проекта то се мисли как да бъде криптиран да не може да бъде пипан от "леймърите". Мисля, че удоволствието да направиш нещо (дори и само ти да си знаеш за това) е напълно достатъчно. Това, че някои потребители не им харесва и хулят срещу това, което си направил не би трябвало да се обръща внимание. Ще дам пример от живота. Един човечец забил най-яката мацка в целия квартал но за това си знае само той. Тя обаче казва на негов приятел и после този приятел му казва колко е грозна. Еми нека му е лошо на този човечец.

Моето виждане за нещата е такова. Предполагам, че ако бях на мястото на някои от собствениците на големите сървъри обаче мнението ми нямаше да е такова и с право. Ако имаше перфектни сървър файлове и перфектни сайтове то щеше да има еднакви сървъри. Ако devil mu, open mu, bz mu си публикуват сайтовете и сървър файловете ще стане буквално едно мазало. Във всеки един тип производство на нещо (например безалкохолни напитки) има лидери, които произвеждат продукти с високо качество и са доминиращи на пазара (Coca-cola).

В горните 2 абзаца си противореча. Хем трябва да се дава хем не трябва. Някой може вече да е разбрал какво имам в предвид. Давай на хората колкото можеш от сърце но не им слугувай за да не станеш техен роб.

Защо всички 'най-големи' (DM , real , newguy , after-a, virus,etc) не неправят перфектния сайт (без нито една пукнатина,не дупка даже и за owner-a му
Не знам какво разбираш под най-големи но това е форум за помощ а не за заявки (поне аз така съм го схванал). Надявам се знаеш, че това изисква много часове усилия и работа в екип. Да сме хора, които се познаваме добре но на практика това е една много трудна задача. Не мисля, че никой от нас не се занимава професионално с това а му е само хоби, което значи, че не гарантирано, че може да се постигне този ефект.

Всеки дава каквото може от себе си.

За сървър файловете също така до колкото ми е известно няма source кода им, което прави задачата най-вероятно невъзможна за изпълнение.
 
Newguy не ме разбирай погрешно!!!!!!!!!!!!!
С това 'Най-големи' имам предвид тези които знам че разбират , могат , направили са , доказали са (Ако ви няма в списъка не се сърдете несъм ви запомнил ника.).
Знам че изисква много време както пише..Мисля че се познавате? DarksTeam?
Всичко е възможно само трябва желание.
Просто това е една идея която може да стане фикс за някои хора.
Това не е ЗАЯВКА не го разбрай така.. Просто исках да се изкажа и да чуя мнението ви.
 
Newguy потвърди моята теза с десет реда отгоре.
"фииилми"
 
Това със сървър файловете за мен е напълно невъзможно освен ако няма сорс кода.
 
Това със сървър файловете за мен е напълно невъзможно освен ако няма сорс кода.
Disassembly is the key that opens the vault.
 
За без пари семкиииииииии :D

Защо трябва да се плаща това ми е неясното защо ненаправим(говоря в множествено число защото сички можем да помогнем с малко или много)нещо което Целия свът да каже това го нопрови Еди кой си!!!!В нешно време и те са с пари!!!
..........................................................................
Но съм напялно съглавен с Arr0gance

Знам че изисква много време както пише..Мисля че се познавате? DarksTeam?
Всичко е възможно само трябва желание.
Просто това е една идея която може да стане фикс за някои хора.
Това не е ЗАЯВКА не го разбрай така.. Просто исках да се изкажа и да чуя мнението ви.

Обаче си мисля че няма се наеме никой и то не защото немогат,незнаят и т.н. а защото НЕИСКАТ!!!

Разочарован съм от сички!!!Мислих си че искате да направите нещо Велико!!!Невиждано!!!
 
така де да докажем че и ние българите сме "хакеристи" :D:
 
така де да докажем че и ние българите сме "хакеристи" :D:

Как искаш го наричай но Трябва се представим с нещо грандиозно пред света!!!Няма значение далие непробиваем сайт или сървър на равнището на GLOBAL(Може да е само мечта за нас :D )
 
глобала по колко онлайн събира?
 
Абе хора не мога да разбера защо 1 сървър който има много онлайн трябва се да нарече про сървър ? Като има много хора и не може да се стабилизира вътре става страшен хаус.
 
DM + PHP = W'AAAT ?!
ReaL + PHP = NO CHANCE
NEWGUY + PHP = MAYBE
AfterSock + PHP = (wonder)
Bupyc + PHP = BANNED
ETC + PHP = IMPOSSIBLE

Доста си оптимистичен.

May be Gasolincho ?
 
Пак ще кажа който иска да е но вече мисля че няма да е никой :D :D :D
 
mepho > all, служебна победа :) (php)
 
Аз само да питам,

няма ли файлове който да няма проблеми с тях или да са с минимални "бъгове"?
няма ли уеб сайтове който да нямате проблеми с тях?

Чудя се, с кои файлове са Ви сървърите и кои уеб сайтове сте сложили?
Казвате защо всичко трябва да опира до "пари"?
А защо като си пусните сървърчето пускате платени услуги и печелите луди пари от него? С нещата от тук?
Защо не го пуснете, ей така просто за да "цъкат" хората?

Един път не съм видял някой от както е пуснат форума да каже:
"Ей даркове дайте и аз да Ви дам нещо"... без пари? Или пък да ни помогнете?
Някой запитвал ли се е от какво и как живее форума? С кой/чий средства?
Сигурен съм, че не. :)

Мисля, че всичко което Ви е необходимо го има тук? Като за без пари? Мисля, че е доволно?

А Вие защо не се хванете с нещо? А само чакате от нас?