Just...Idea!

Аз само да питам,

няма ли файлове който да няма проблеми с тях или да са с минимални "бъгове"?
няма ли уеб сайтове който да нямате проблеми с тях?

Чудя се, с кои файлове са Ви сървърите и кои уеб сайтове сте сложили?
Казвате защо всичко трябва да опира до "пари"?
А защо като си пусните сървърчето пускате платени услуги и печелите луди пари от него? С нещата от тук?
Защо не го пуснете, ей така просто за да "цъкат" хората?

Един път не съм видял някой от както е пуснат форума да каже:
"Ей даркове дайте и аз да Ви дам нещо"... без пари? Или пък да ни помогнете?
Някой запитвал ли се е от какво и как живее форума? С кой/чий средства?
Сигурен съм, че не. :)

Мисля, че всичко което Ви е необходимо го има тук? Като за без пари? Мисля, че е доволно?

А Вие защо не се хванете с нещо? А само чакате от нас?

Не и в България (nqh)
 
Аз само да питам,

няма ли файлове който да няма проблеми с тях или да са с минимални "бъгове"?
няма ли уеб сайтове който да нямате проблеми с тях?

Чудя се, с кои файлове са Ви сървърите и кои уеб сайтове сте сложили?
Казвате защо всичко трябва да опира до "пари"?
А защо като си пусните сървърчето пускате платени услуги и печелите луди пари от него? С нещата от тук?
Защо не го пуснете, ей така просто за да "цъкат" хората?

Един път не съм видял някой от както е пуснат форума да каже:
"Ей даркове дайте и аз да Ви дам нещо"... без пари? Или пък да ни помогнете?
Някой запитвал ли се е от какво и как живее форума? С кой/чий средства?
Сигурен съм, че не. :)

Мисля, че всичко което Ви е необходимо го има тук? Като за без пари? Мисля, че е доволно?

А Вие защо не се хванете с нещо? А само чакате от нас?

В този форум има хакери,кодери,etc..
Форума от какво се храни..? Събрали сте се много таланти па обединете се направете нещо найстина качествено,сигурно и т.н.т па продадете го и ще има парички
;)
 
Аз само да питам,

няма ли файлове който да няма проблеми с тях или да са с минимални "бъгове"?
няма ли уеб сайтове който да нямате проблеми с тях?

Чудя се, с кои файлове са Ви сървърите и кои уеб сайтове сте сложили?
Казвате защо всичко трябва да опира до "пари"?
А защо като си пусните сървърчето пускате платени услуги и печелите луди пари от него? С нещата от тук?
Защо не го пуснете, ей така просто за да "цъкат" хората?

Един път не съм видял някой от както е пуснат форума да каже:
"Ей даркове дайте и аз да Ви дам нещо"... без пари? Или пък да ни помогнете?
Някой запитвал ли се е от какво и как живее форума? С кой/чий средства?
Сигурен съм, че не. :)

Мисля, че всичко което Ви е необходимо го има тук? Като за без пари? Мисля, че е доволно?

А Вие защо не се хванете с нещо? А само чакате от нас?

Каква е идеята на форума?
Ние ли сме виновни, че форума е безплатен?
Ние ли сме карали човека да създава форума?

Нищо лично, но не си прав ;):
 
е че той си го рзбира php-то, не знам за кви победи говорите обаче :O
И Backo, newguy, ReaL, Damian & Gaso го разбират.
 
каквото и да стане,аз искам да помогна.:) А пък до колкото всички, аз пък имам една друга идея защо ние по-слабите,който не разбираме да се захванем със това после да го видят тези звезди да ни кажат тей тей къде са ни грешките да си знаем да го оправим и след това всеки ще помага тук със нещо.Както искате ако сте съгласни :) пишете ;)
 
Съжелявам за двойния пост има ли някой администратор-модератор да ми оправи Юзър панела нямам Title.Благодаря
 
Каква е идеята на форума?
Ние ли сме виновни, че форума е безплатен?
Ние ли сме карали човека да създава форума?

Нищо лично, но не си прав ;):

Идеята на форума е да си помагаме взаймно, а не да се чака само от екипът на форума да направи нещо?!
Да форумът е безплатен и мисля, че щом е безплатен нетрябва да имате тези претенции нали така?

Човека който е направил форума го е направил с цел взаймно един на друг да си помагаме а... аз питам ние като сме Ви дали на Вас, Вие с какво сте ни помогнали на нас?

Ние Ви помагаме да изкарвате пари още докато ходите на учулище без почти да си мръднете пръста, а Вие какво направихте за нас?
Направихте това да ни критикувате постоянно за всяко едно нещо?
Направихте това да не сте благодарни над труда ни?
Направихте това, че ние да спрем да даваме вече от нас "ей така" заради всичко това?

А ти защо се отказа от BattleZone? Приятно ли ти е да правиш почти всичко и някой друг да си живее на твой гръб? И дори да мрънка?
 
Добре.. Всеки казва бъг тук има бъг там има дупка тук- там друг ще каже "Тъпи П**али що напрайте дупка в сайта бе пу*** " (личен опит).
Защо всички 'най-големи' (DM , real , newguy , after-a, virus,etc) не неправят перфектния сайт (без нито една пукнатина,не дупка даже и за owner-a му да няма) И сървър файлове с които да се заемат и примерно да направят сървъри s3ep1 , 97d , s5 . Да са перфектни 100% Bugless , и така....

Щото няма да им платиш 1000 лева ако го направят (devil)(devil)
 
Идеята на форума е да си помагаме взаймно, а не да се чака само от екипът на форума да направи нещо?!
Да форумът е безплатен и мисля, че щом е безплатен нетрябва да имате тези претенции нали така?

Човека който е направил форума го е направил с цел взаймно един на друг да си помагаме а... аз питам ние като сме Ви дали на Вас, Вие с какво сте ни помогнали на нас?

Ние Ви помагаме да изкарвате пари още докато ходите на учулище без почти да си мръднете пръста, а Вие какво направихте за нас?
Направихте това да ни критикувате постоянно за всяко едно нещо?
Направихте това да не сте благодарни над труда ни?
Направихте това, че ние да спрем да даваме вече от нас "ей така" заради всичко това?

А ти защо се отказа от BattleZone? Приятно ли ти е да правиш почти всичко и някой друг да си живее на твой гръб? И дори да мрънка?

1. "Ви" не важи при мен. В случая не визираш само мен, за това не ползвай "Ви", а "ви".
2. Аз не съм взел много от тук, за това и не може да се чака от мен нещо. Единственият човек ,който му правя евала е DarkMaster.
3. Васко, не ме познаваш, не знаеш нищичко за мен, НЕ НАМЕСВАЙ НЕЩАТА, КОИТО СЪМ ТИ КАЗАЛ В ТЕМАТА!
4. Кога съм критикувал 'вашият' труд ?
5. Вие ми помагате да изкарвам пари? дсмгкфдсйхойхдгфх?
 
  • Like
Reactions: RobZombie and PLMN
1. "Ви" не важи при мен. В случая не визираш само мен, за това не ползвай "Ви", а "ви".
2. Аз не съм взел много от тук, за това и не може да се чака от мен нещо. Единственият човек ,който му правя евала е DarkMaster.
3. Васко, не ме познаваш, не знаеш нищичко за мен, НЕ НАМЕСВАЙ НЕЩАТА, КОИТО СЪМ ТИ КАЗАЛ В ТЕМАТА!
4. Кога съм критикувал 'вашият' труд ?
5. Вие ми помагате да изкарвам пари? дсмгкфдсйхойхдгфх?

Говоря в общ план, но ти се засегна? Предположение, че не си от тези хора?