[Help] Items

D3nKa7abg

New Member
Joined
Dec 9, 2008
Messages
66
Reaction score
0
Има един нооб дето с някьв хак си аддва итемс пьк имам Sygate firewall anti cheat и т.н е как мога да го спра ? с Не реално ип е и като го баня пак влиза има ли начин да го бан и да не може влезе в сайта и в сервера вече ? ако някой може ми хелп да пиши тука или в скупе
 
правиш му ранге бан на ип-то цялата зала ще му спреш от sygate

примерно 192.168.1.1 и е готов
 
Да и аз амах проблем с тфа ип 192.168.0.1 само дос атаки се ги фаща, но ми претоварва апачето някои да зн как да не го претоварва??
 
Остави бановете, сложи си по свестен анти чиит.

P.S. 192.168.0.1 е локално defaut IP всеки зад рутер или VPN може да има такова не се излагайте :nod:
 
Има един нооб дето с някьв хак си аддва итемс пьк имам Sygate firewall anti cheat и т.н е как мога да го спра ? с Не реално ип е и като го баня пак влиза има ли начин да го бан и да не може влезе в сайта и в сервера вече ? ако някой може ми хелп да пиши тука или в скупе

Посто изблъскай мрежов бан...


Да и аз амах проблем с тфа ип 192.168.0.1 само дос атаки се ги фаща, но ми претоварва апачето някои да зн как да не го претоварва??

Той ти пренатоварва апачето с UPD ,т.е. е някво ламе и ползва NetTools (може и от другаде).
 
Някой ще ми каже ли как работи Port Blocker
 
банни мрежата .. тоест - първите 4 цифри от ай-пито :) така ще баннеш цялата му мрежа .
 
Ще му банне цялата мрежа ако не е на бтк където им се сменя цялото ип(сега тъпо ли ти стана).
Кво постигаш като отстраниш единия ламер,утре ще доиде друг нали?
Просто остави в sygate-to да са na allow само gs-to и cs-to.
Това е решението да не бластва ламер-а.