[AD] InsanityMu S5 Exp: 80x Drop: 50%

На мен не ми харесва това, че след като видяхте, че ще правя хард сървър и вие започнахте да правите такива...

Като идея това за Хард го имам от доста време НоФеар Муффа(Първият ми хост) може да го потвърди ! Просто тогава нямах нужното Собствено ПЦ и Интернет връзка която да ми позволи да го направя и преди време бях пуснал ММО-МУ със 20х и 15% дроп но нямах каде да го рекламирам :( и хоста не беше стабилка :(
 
На мен не ми харесва това, че след като видяхте, че ще правя хард сървър и вие започнахте да правите такива...

Според мен, като видяха че има 100 в телнета, ама айде (sun)
 
Мишкоооооооооооооооооо хД !!! Кво съм видял как 100 и нагоре хора бягат от сървър ли ? Или нещо друго ?
Няма ти се обяснявам мисля че ако имаш поне малко "МОЗЪК" щеше да прочетеш по нагоре :)
 
Като идея това за Хард го имам от доста време НоФеар Муффа(Първият ми хост) може да го потвърди ! Просто тогава нямах нужното Собствено ПЦ и Интернет връзка която да ми позволи да го направя и преди време бях пуснал ММО-МУ със 20х и 15% дроп но нямах каде да го рекламирам :( и хоста не беше стабилка :(
Не говорех конкретно за теб.
 
Според мен, като видяха че има 100 в телнета, ама айде (sun)

Определено имаше 100 преди да го "вземеш ти".
По темата : уеба не ме радва много ,но сървърната конфигурация е 6
9/10
 
Камения Ангел :) поздравления много добре
10/10 за сайта
10/10 за сървъра :)

Успехи само ти пожелавам :p
 
Мен също ме радва сървара ти ... Уебсайта е страхотен ...Дано и сервера да е така ;) 10/10
Успех
 
като конфигурация ми харесва но сайта не ми харесва много
като цяло 7/10

Абе ти 'що не погледнеш твоя сайт??
 
Браво , супер е
10/10 за всичко .
Ще се играе :)
 
Last edited:
Абе ти 'що не погледнеш твоя сайт??
Няма нужда да се карате такова му е мнението :) ! Но поне да казва кое нему харесва :) !
 
Last edited:
OMG Цакам статистика и ми исписва инфото на сървъра зако криеш статистиката?Тфа някфа мода ли е напоследак.Топ30 чарактерс само 1 стонеангел :Д маи няя др хора ?!
 
Lol can`t you read ?
Server grand opening
18.05.2010 at 16:00 (GMT +2)
?????????
This is why statistics,download and more modules are close !!!
 
Няма нужда да се карате такова му е мнението :) ! Но поне да казва кое нему харесва :) !

Не му се карам заради мнението.. с извинение,изтрийте ми мнението ако искате,пишлеме,направило сървър.. 4пъти го хакваха.. тои оправяше пак и пак и пак.. после са успели наистина да му бъгнат златния сървър и той лъже,че са го реснали :Д кой бунак ще си ресне сървъра без да запази ацц-тата :Д,Играх му в сървъра,той ме убиваше със смелото си МГ всеки път когато ме видеше.. Настана момент,в който тои ми беше на 1хит. Убивам го,той влиза с админския,телепортва ме,килва ме и така около 20пъти.Аз му викам "абе дете спри се вече,че и на мен ми омръзна да ти гледам сеира" и той вика "момче,тук всичко,което виждаш аз съм го правил,ти идваш и се правиш на оборотен.." а той просто е взел клиента и св файлс на Леймърсленд ;д обаче той прави всичко.. EndOfLife..без даркстийм си едно НИЩО..
 
Last edited:
WHere is the server ? 18.05.2010 16h ? now its 19.05.2010 00:40H ?
 
Downloads,Register & Account Manager are active and READY to GO !
Благодарим на Васко за помоща !
 
Last edited: