[AD] InsanityMu S5 Exp: 80x Drop: 50%

Ami офицялен старт - вчера (nqh)
P.S. коя програма за инсталатори ползваш (dance2)
P.S.#2 joinserver freeze :D
 
Last edited:
Хммм не дава никакви грешки :(
 
Сайтът е добър, харесва ми :)

Сървъра не мога да дам мнение тъй като е offline? :s

Успех :)
 
Не му се карам заради мнението.. с извинение,изтрийте ми мнението ако искате,пишлеме,направило сървър.. 4пъти го хакваха.. тои оправяше пак и пак и пак.. после са успели наистина да му бъгнат златния сървър и той лъже,че са го реснали :Д кой бунак ще си ресне сървъра без да запази ацц-тата :Д,Играх му в сървъра,той ме убиваше със смелото си МГ всеки път когато ме видеше.. Настана момент,в който тои ми беше на 1хит. Убивам го,той влиза с админския,телепортва ме,килва ме и така около 20пъти.Аз му викам "абе дете спри се вече,че и на мен ми омръзна да ти гледам сеира" и той вика "момче,тук всичко,което виждаш аз съм го правил,ти идваш и се правиш на оборотен.." а той просто е взел клиента и св файлс на Леймърсленд ;д обаче той прави всичко.. EndOfLife..без даркстийм си едно НИЩО..

абе момче ти май нещо се бъркаш а? я кажи в кой сървър е било това аз когато съм пускал сървър некога не съм влизал да играя в него
 
StoneAngel относно чакащите сървъра ти може ли да дадеш някаква информация защо сървъра е онлайн а кънект сървъра не? И в форума нищо не пише освен оня официален старт :Д напиши тук,във форума, на страницата на сървъра какво става..
 
Дава някаква грешка където за първи път я виждам :( и немога да намеря от къде я показва :(
 
  • Like
Reactions: Br0nd3rZ
Еми,пиши като откриеш къде е проблема.. :)
 
can you tell my why server is offline??

There is an error that StoneAngel have never seen before. And he can't find the source of the problem.

StoneAngel said:
Дава някаква грешка където за първи път я виждам
1%20%2821%29.gif
и немога да намеря от къде я показва
1%20%2821%29.gif

btw Stone кажи каква е грешката, някой може да помогне :)