[Release] InfinityMu Season 3 Episode 1 Server Files

Не е от това ;)
DataServer/AllowableIPList.txt
применяш го на
127 0 0 1 255
и ми казваш : Благодаря pafa ;)


! ! ! БЛАГОДАРЯ Pafa! ! !
 
___________________________________________________________________________________________
Нагласих всичко и тръгнаха файловете, но предимно съм се занимавал с стари версии и не мога да оправя клиента.
Дава ми "Disconnect Server" , като вляза ?
Някой може ли да ми помогне да го нагласим ?
___________________________________________________________________________________________
Това го подкарах.


Нов проблем: Зарежда ми му-то, кликам да ми излязат сървърите в играта, излизат 2 и на който и от 2-та да кликна ме дисканетва! ! Някой да знае как се оправя ?
 
Last edited:
доста се мъчих докато ги подкарам 10/10!!
 
Файловете си вървят перфекно без никакви крашове фреезове но гамесървъра има прекалено много бъгове.Трябва да си по навътре с нещата за да ги оправиш.Това е моето мнение.
 
I can't Create character in game or SCF MuEditor


Who help me erro here
 
Cam you help me ?

Who help me Fix move full map S3ep1 ? I can't move to all map

Sorry Eng for me!
 
Last edited:
bkch1.jpg


Help me !!
 
:)

bkch1.jpg


Help me !!

Star>All Program>Microsoft SQL Server>Enterprise Manager>Databeses>Mu Online>Tables>Character>Design Table>Reset Allow Nuls
За да не ти дава eror трябва да го редактират и него иначе ще имаш същия проблем виж от долу.
Star>All Program>Microsoft SQL Server>Enterprise Manager>Databeses>Mu Online>Tables>Guild>Design Table>G_Union Allow Nuls>G_Rival Allow Nulls>G_Type Allow Nulls
Star>All Program>Microsoft SQL Server>Enterprise Manager>Databeses>Mu Online>Tables>GuildMember>Design Table>G_Status Allow Nuls

мисля,че ще бъдат полезни :)
(sun)(sun)(sun)
 
Някой може ли да каже как да оправия това когато тръгна да си правя герой ми зарежда само някой да каже как да го оправя ??
 
Да ресторни наново db-to MuOnline или вземи от друг сезон 3