[Release] InfinityMu Season 3 Episode 1 Server Files

Как да променя този текст.. не се редактира от text.bmd
Трябва ми на горния да пише PVP а на долния, както си е сега NON-PVP
 

Attachments

  • xxxx.JPG
    xxxx.JPG
    16.1 KB · Views: 181
Как да променя този текст.. не се редактира от text.bmd
Трябва ми на горния да пише PVP а на долния, както си е сега NON-PVP

от main-та. пиши лс ако искаш повече инфо
 
Защо във файла, след като е нагласено да 32 000 макс статс за героите мога да мина този лимит и да вдигам до 65 000 ? - Ето как е:

Code:
SCFBKStrangeLimite=32000
SCFBKAgilityLimite=32000
SCFBKVitalityLimite=32000
SCFBKEnergyLimite=32000

SCFSMStrangeLimite=32000
SCFSMAgilityLimite=32000
SCFSMVitalityLimite=32000
SCFSMEnergyLimite=32000

SCFELFStrangeLimite=32000
SCFELFAgilityLimite=32000
SCFELFVitalityLimite=32000
SCFELFEnergyLimite=32000

SCFMGStrangeLimite=32000
SCFMGAgilityLimite=32000
SCFMGVitalityLimite=32000
SCFMGEnergyLimite=32000

SCFDLStrangeLimite=32000
SCFDLAgilityLimite=32000
SCFDLVitalityLimite=32000
SCFDLEnergyLimite=32000
SCFDLCommandLimite=32000

SCFSUStrangeLimite=32000
SCFSUAgilityLimite=32000
SCFSUVitalityLimite=32000
SCFSUEnergyLimite=32000
 
Last edited:
Някой ще ме упъти ли как да го направя, така че в играта да не могат да вдигнат над 32 000 статс ?
 
Как да направя сървъра PVP ?
 
Last edited:
Като цъкна на "Lahap" не става нищо, просто не ми отваря опциите, все едно е празен магазин.. как да го оправя проблема ?

Едит: То и с гоблина не ми дава да разговарям.. сигурно нещо съм прецакал здравата, ще се оправя сам.
Едит: Оправих се

До проблема:
В commonserver.cfg има Chaos Box.. предположих, че е няква кутия дето пуска нещо и реших да я спра .. това се оказа Хаос Гоблина и повечето от НПС-тата.. спряха да работят щом го пуснах на 1 се оправи.
 
Last edited:
Като цъкна на "Lahap" не става нищо, просто не ми отваря опциите, все едно е празен магазин.. как да го оправя проблема ?

Едит: То и с гоблина не ми дава да разговарям.. сигурно нещо съм прецакал здравата, ще се оправя сам.
Едит: Оправих се
Сподели от каде беше проблема, за да може ако и други го имат да се оправят. Предполагам bad config (think)
 
Предмети +13 не мога да ги продам ако са +12 или надоло няма проблем но +13 не може.. дава следната грешка, как да го опрвя ?
 

Attachments

  • dddddddddd.JPG
    dddddddddd.JPG
    2.7 KB · Views: 132
файловете си бачкат както трябва...грешна конфигурация ли при теб незнам но си работят :)
 
  • Like
Reactions: Wasabi
Без проблем ли работят файловете ?
 
  • Like
Reactions: darkmagic
От къде и как да намаля кръвта на BK-тата на по няколко милиона са и няма убиване.. 2 бк-та се бият по 20 мин..

Ето клиента за горе който питаше - http://darksteam.net/135600-post95.html
А файловете си вървят добре не съм тествал само някои работи, като Castle Siege а един проблем, дето ми направи впечатление +13 предмети, не могат да се продават. Иначе си работят перфектно файловете, нямам забележки а за CS-то викат, че вървяло..
 
Last edited:
CS си върви стига да знаеш как да го подкараш. Погледни SCFData/SCF_Skills.ini за бъфа на BK
 
Линка за сервер файловете не работи ..