[AD] HSMu 97d99i Exp: 130x Drop: 80%

Помисли пак ;) Може би, за разлика от всички останали (или поне за разлика от повечето от останалите) преди да коментирам даден сървър, първо разглеждам основно уебсайта, след това тегля клиента, правя рестарт или 2, ако сървъра е лесен или просто вдигам необходимото ниво, за да разгледам картите, спауновете на чудовищата, магазините и др.

Моята оценка е 10/10 и се базира на щателна проверка на целия проект по сървъра. Това не означава, че не може да бъде и по-добре. Винаги може повече и по-добре, въпрос на свободно време и влагане на малко усилия е, но в динамичния свят, в който живеем в днешни дни, все по-малко свободно време остава за подобни неща (мое мнение, разбира се). По този повод искам да се обърна към всички малолетни и непълнолетни потребители на този форум, които нямат ангажименти и вместо да се захванат с нещо полезно и приятно, буквално "ръсят" глупости във форума по цял ден и критикуват нещо, което не са изследвали - давайте го по-леко с критиката, освен ако не отделите нужното време за изследване на даден сървър/цялостен проект на сървър включващ уебсайт, функционалност, защита и други!

Поздрави!

Мерси за хубавите думи .. някой ако има предложения може да сподели :)
 
Ако визираш мен - нямам. Смятам, че текущия вид на сървъра/уебсайта са някак уникално привлекателни! Дори силно бих те посъветвал да запазиш статуквото на проекта си!

Поздрави!

Мерси ще се постарая

Поздрави
Боян
 
Добавени са нови функции в сайта

btw: up & on
 
бояне намери ме в скайп Ex7a3u.. с точките да те питам нещо ?!
 
Трябва ми помощ за 2-3 скрипта някой ?
 
Ми то след 100 "ъп" ако нямаш 30 он ^.^
 
И къде пише колко Он има ?